Profesionálny konvertor micro USB na HDMI + 2m HDMI kábel + USB-C port

Kód: ABC27562785
€27,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Balíček obsahuje konvertor micro USB na HDMI, 2m kábel HDMI - HDMI s ktorým konvertor prepojíte s vaším televízorom. Navyše zariadenie obsahuje aj port USB-C pre novšie mobilné zariadenia.

Spoznajte toto výkonné zariadenie, ktoré umožňuje konvertovať obraz a zvuk z väčšiny smartfónov na digitálny signál pre zariadenia s HDMI.

Tento adaptér dopraje kvalitnejší a krajší obraz. Najkvalitnejšie materiály a prémiová technológia výroby sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

ADAPTÉR MICRO USB NA HDMI

Chcete prepojiť Váš smartfón alebo tablet s vašou televíziou či monitorom? Pomôže Vám s tým tento výkonný micro usb-hdmi prevodník, ktorý umožňuje konvertovať súbory z vášho mobilného zariadenia (obraz a zvuk) na digitálny signál pre zariadenia s HDMI vstupom (prijímače s HDMI vstupom).

 jedinecny-adapter-mickro-usb-na-usb-c

ZLEPŠITE ROZLÍŠENIE

Tento prevodník Vám pomôže využiť potenciál Vášho televízor naplno. Vďaka prepojeniu je možné sledovať obraz v maximálnom rozlíšení 1080p HD, ako aj získať prístup k obsahu mobilného telefónu prostredníctvom televízora a jeho ovládanie pomocou diaľkového ovládača televízora. Takto Vám umožní naplno si vychutnať kvalitu obrazu a zvuku.

 

VYSOKÝ ŠTANDARD MHL

Štandard MHL je štandard audio-video rozhrania vo väčšine mobilných zariadení. Spája v sebe vlastnosti HDMI a micro USB konektorov. Umožňuje odosielať obraz a zvuk z mobilných zariadení, ako sú smartfóny na obrazovky, televízory a ďalšie zariadenia vybavené konektorom HDMI. Výsledkom je, že získaný obraz má vysokú kvalitu.

 

 hdmi-hdmi-kabel

 

MALÉ ROZMERY A NÍZKA HMOTNOSŤ

Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti si tento prevodník môžete vziať kdekoľvek so sebou. Pri používaní nezaberá veľa miesta, ľahko sa skladuje a prenáša.

 

JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE

Prevodník sa používa mimoriadne jednoducho. Pre jednoduché zapojenie ponúka funkciu Plug & Play. Stačí pripojiť vaše mobilné zariadenie do prevodníku, micro USB nabíjačku do prevodníka a HDMI kábel do televízora. Následne adaptér okamžite konvertuje obraz a zvuk. 

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe micro USB - HDMI konvertora boli použité najkvalitnejšie materiály a najmodernejšia technológia výroby, čo je zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Máte istotu že prevodník Vám vydrží.

 

 jedinecny-konvertor

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Vyhovujúce HDCP, Konektory: MHL samec, HDMI samica, USB micro samica
  • Umožňuje prenášať zvukový signál - (technológia 7.2.0) kompatibilný s 3D
  • Po pripojení je možné telefón nabíjať cez prídavný napájací port (microUSB), ktorý sa nachádza v adaptéri. Je to pohodlné riešenie, najmä v zariadeniach náročných na energiu, ako sú smartfóny.
  • Počet PIN: 5
  • Čierna farba

 

PODPORA PRENOSU HDMI 1.0 TRIEDY: HDMI 1.3a, 1.3b, 1.4a + 1.4b Vysokorýchlostné s Ethernetom, HDMI 1.3b 2560x1600p - HDMI 1.3 (tiež cat2) - HDMI 1, 2 /1.2a - HDMI 1.1 hdcp - HDMI 1.0

 


 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: