Kvalitný air hockey - vzdušný hokej

Kód: DS10575927
Akcia Tip
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Spoznajte tento kvalitný air hockey, ktorý vám prinesie veľa zábavy, vzrušenia z akcie a množstvo nezabudnuteľných zážitkov. Vzdušný hokej je hra rýchlych reflexov, inteligentných bleskových pohybov a okamžitých návratov, čo z neho robí jednu z najviac zábavných stolných hier.

Vzdušný hokej sa vyvinul zo stolného hokeja. V hracej ploche je vybavený množstvom malých dierok, cez ktoré vháňa ventilátor vzduch. Po tomto vzduchovom vankúši môže puk kĺzať bez zbytočného trenia veľkou rýchlosťou.

Je prenosný a ľahko skladovateľný. Môžete hrať s priateľmi a rodinou. Vďaka kompaktným rozmerom ho pohodlne uskladníte v skrini, či na polici. Bezpečná a zábavná hra pre dospelých i deti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

ČO JE TO AIR HOCKEY  

Vzdušný hokej alebo Air hockey je spoločenská hra, ktorá sa vyvinula zo stolného hokeja. Je určená pre dvoch hráčov, cieľom je dostať kotúč pomocou špeciálnej "pálky" do súperovej bránky. Stolný hokej je blesková hra pre dvoch hráčov, ktorá zlepšuje reakciu a postreh.

Hraciu plochu tvorí doska opatrená množstvom drobných otvorov. Tými prúdi vzduch z ventilátora umiestneného pod doskou a vytvára vankúš, po ktorom môže puk kĺzať bez spomaľujúceho trenia. Na kratších koncoch hracej dosky sa nachádzajú otvory slúžiace ako bránky, okraje stola sú opatrené mantinelmi.

 

 air-hockey-hra-rychlych-reflexov

 

VÝKONNÝ ELEKTRICKÝ VENTILÁTOR

Elektrický ventilátor je dušou vzdušného hokeja. Práve preto využívame kvalitný ventilátor, ktorý rovnomerne vháňa vzduch po celej hracej ploche, tak aby zabezpečil maximálne pohodlnú a férovú hru. Je namontovaný na spodnej časti stola a potrebuje osem AA batérií. Bodovací systém vzdušného hokeja je navrhnutý tak, aby absolútne nebránil v hre. 

Toto vybavenie je vyrobené z kvalitných materiálov s optimálnym duálnym prúdením vzduchu pre elegantné hracie podmienky.

 

ZAHRAJTE SI KDEKOĽVEK A KEDYKOĽVEK

Nemusíte mať herňu alebo suterén, aby ste mohli vlastniť túto skvelú, stolovú verziu hry, ktorú všetci milujeme. Tento kompaktný vzdušný hokej je ľahký, prenosný a dostatočne veľký na skvelú akciu, ktorú zažijete len so vzdušným hokejom. Takto si jedinečnú zábavu môžete užiť kdekoľvek a kedykoľvek.

 

PRAVIDLÁ STOLOVÉHO VZDUŠNÉHO HOKEJA

V rekreačnom vzdušnom hokeji záležia pravidlá na dohovore hráčov, existujú tak rôzne varianty. Napríklad, gól môže platiť len po odraze od mantinelu, alebo naopak taký gól neplatí. Hráč nesmie prejsť s pálkou na súperovu polovicu. Hrá sa dovtedy, kým nezíska hráč určený počet gólov. Pravidlá si ale môžete upraviť ako sa vám páči.

 

 vzdusny-hokej-hra-rychlych-reflexu

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • 50 cm dlhý mini stolný hokej, navrhnutý tak, aby bol bezpečný pre deti - jeho rohy nie sú ostré a žiadne z príslušných doplnkov nemožno prehltnúť.
  • Ľadový hokej je hra rýchlych reflexov, inteligentných bleskových pohybov a okamžitých návratov, čo z neho robí jednu z najviac zábavných stolných hier.
  • Bezpečná a zábavná hra pre deti.
  • Kvalitný a zdravotne nezávadný materiál.
  • Batérie nie sú súčasťou balenia.
  • Napájanie ôsmimi AA batériami.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: