Turistické batohy

VÝBER TURISTICKÝCH BATOHOV

Ak hľadáte spoľahlivý turistický alebo vojenský batoh na svoje ďalšie dobrodružstvo, nehľadajte nič iné ako a prezrite si našu ponuku. Náš výber turistických batohov a vojenských batohov je navrhnutý tak, aby spĺňal potreby príležitostných turistov aj serióznych outdoorových nadšencov.

Naše turistické batohy sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré vydržia náročný terén a nepriaznivé poveternostné podmienky. Vďaka dostatočnému úložnému priestoru a pohodlným popruhom sú naše turistické batohy ideálne na jednodňové túry alebo viacdňové výlety s batohom.


 

Najpredávanejšie

vojensky ruksak
Špeciálny vojenský ruksak
Skladom (>5 ks)
DS98825009
 
€55,99
1 položiek celkom
vojensky ruksak
€55,99

    Spoznajte špeciálny vojenský ruksak a využívajte jeho výhody počas turistiky, outdoorových aktivít, alebo ako kvalitný batoh pre študentov. Veľký 45 litrový batoh a 3...

DS98825009

Naše vojenské batohy sú skonštruované tak, aby vydržali aj tie najnáročnejšie podmienky. Tieto batohy sú vyrobené z odolných materiálov, takže zvládnu váhu všetkej vašej základnej výbavy a zároveň ju udržia usporiadanú a ľahko dostupnú. Či už ste vojak, príslušník orgánov činných v trestnom konaní, alebo len nadšenec do prírody, naše vojenské batohy sú ideálnou voľbou pre každú misiu.

V našom e-shope ponúkame široký sortiment turistických a vojenských batohov od niektorých špičkových značiek v odbore. Od ľahkých denných batohov až po ťažké batohy - máme batohy, ktoré vyhovujú všetkým potrebám a rozpočtu.