Pelechy a búdy pre psov

NAJLEPŠÍ VÝBER PELECHOV A BÚD PRE PSOV

Vitajte v našom online obchode, kde nájdete najlepší výber pelechov a búd pre psov pre vášho chlpatého priateľa. Chápeme, že váš pes si zaslúži maximálne pohodlie a bezpečnosť, a preto sme pre vás ručne vybrali tie najlepšie produkty.

Naša kolekcia pelechov pre psov má rôzne tvary, veľkosti a farby, aby vyhovovala potrebám vášho domáceho miláčika. Od ortopedických pelechov až po plyšové vankúše - náš sortiment pelechov je navrhnutý tak, aby vášmu psovi poskytol pohodlné miesto na odpočinok po dlhom dni plnom hier. Máme aj vyvýšené pelechy a pelechy v tvare postieľky, ktoré poskytujú chladiaci efekt počas horúceho leta a podporujú cirkuláciu vzduchu pre zdravší spánok.

Pokiaľ ide o búdy, máme na výber širokú škálu možností. Máme pre vás všetko, od tradičných drevených búd pre psov až po moderné plastové búdy. Naše búdy sú navrhnuté tak, aby váš pes bol v bezpečí, a zároveň mu poskytujú dostatok priestoru na voľný pohyb.


 

Najpredávanejšie

vyhrievana podlozka
Praktická vyhrievaná podložka pre zvieratá
Momentálne nedostupné
DS19526282
 
€59,99
3 položiek celkom
vyhrievana podlozka
€59,99

Spoznajte túto praktickú vyhrievanú podložku pre zvieratá a zlepšite vašim psíkom a mačičkám ich priestor na oddych. Vďaka tejto unikátnej podložke im už nikdy nebude...

DS19526282
Účinná absorpčná podložka pre psov – opakovane použiteľné
€19,99

Spoľahlivá absorpčná podložka pre psov bude vašim verným spoločníkom pri starostlivosti o domáceho miláčika. Spoľahlivo si ochránite podlahu, gauč a všetky miesta, kde sa...

DS29632163
unikátna termoizolačná podložka pre psov – výhrevná
€20,99

  Zabezpečte vášmu najlepšiemu štvornohému priateľovi ten najteplejší a najpohodlnejší spánok so špeciálnou termoizolačnou podložkou pre psov. Už nikdy nebude váš miláčik...

DS63554194

V našom internetovom obchode chápeme, že každý pes má jedinečné potreby, a preto ponúkame možnosti prispôsobenia našich výrobkov. Môžete si vybrať veľkosť, farbu a dokonca pridať personalizované prvky na pelech alebo búdu svojho psa.

Všetky naše výrobky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré sú odolné a majú dlhú životnosť. Ponúkame konkurencieschopné ceny a rýchle dodanie, takže pelech alebo búdu pre psa môžete dostať čo najskôr.

Ak hľadáte najlepší výber pelechov a búd pre psov, už nehľadajte ďalej. V našom online obchode nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste svojmu chlpatému priateľovi poskytli pohodlie a bezpečie, ktoré si zaslúži. Nakupujte teraz a darujte svojmu psovi dobrý spánok.