Farby na telo

KREATÍVNE FARBY

Hľadáte kreatívny spôsob, ako sa vyjadriť? Nehľadajte nič iné ako farby na telo! Naša ponuka farieb na telo je ideálna na maľovanie na tvár aj na telo, vďaka čomu môžete realizovať svoje najdivokejšie nápady.

Či už ste skúsený umelec, alebo len začínate, náš sortiment farieb na telo je vhodný pre všetky úrovne zručností. Naše výrobky sa ľahko nanášajú a majú hladkú, rovnomernú štruktúru, čo zaručuje, že vaše návrhy budú zakaždým vyzerať bezchybne.


 

Najpredávanejšie

pastelky na maľovanie na tvár a telo
 
€11,99
skvele farby na malovanie tela
 
€15,99
2 položiek celkom
skvele farby na malovanie tela
€15,99

  Spoznajte túto úžasnú sadu 12 kvalitných farieb na tvár aj telo v nádherných pastelových farbách, ktoré sú tohtoročným hitom. S nimi si môžete vykúzliť jedinečnú kresbu na...

DS36281235
pastelky na maľovanie na tvár a telo
€11,99

Spoznajte túto úžasnú sadu 6 kvalitných farieb na tvár aj telo, ktoré sú tohtoročným hitom. S nimi si môžete vykúzliť jedinečnú kresbu na každú...

DS61890095

Naše farby na telo sú vyrobené z vysokokvalitných prísad, čo zaručuje, že sú bezpečné a netoxické na použitie na pokožke. Okrem toho sa dajú ľahko odstrániť, takže ich čistenie po skončení podujatia alebo vystúpenia je hračka.

Naša ponuka farieb je bezkonkurenčná, na výber máte z veľkého množstva odtieňov. Naše farby na telo, od jasných a výrazných až po jemné a tlmené, sú ideálne na vytváranie zložitých vzorov a modelov.