Vertikutátory

KVALITNÉ RUČNÉ PREVZDUŠŇOVAČE TRÁVY A VERTIKULÁTORY

Poskytujeme vám sortiment ručných prevzdušňovačov trávy a vertikulátorov, aby váš trávnik vyzeral zelený, zdravý a svieži! Ak hľadáte cenovo dostupný a ekologický spôsob údržby trávnika, ste na správnom mieste.

Naše ručné prevzdušňovače a vertikulátory trávy sú špeciálne navrhnuté tak, aby zlepšili odvodňovanie pôdy, podporili rast koreňov a znížili zhutnenie pôdy. Prevzdušnením alebo vertikuláciou trávnika môžete vytvoriť priestor pre vzduch, vodu a živiny, ktoré preniknú hlboko do pôdy, výsledkom čoho bude silnejší a zdravší trávnik.

Naša ponuka ručných prevzdušňovačov trávy a vertikulátorov sa ľahko používa, sú ľahké a odolné. Máme rôzne modely, ktoré vyhovujú akejkoľvek veľkosti a typu trávnika, od malých ručných prevzdušňovačov až po väčšie, výkonnejšie vertikulátory. Každý produkt bol starostlivo vybraný pre jeho kvalitnú konštrukciu, spoľahlivosť a efektivitu, takže si môžete byť istí, že za svoje peniaze dostanete ten najlepší produkt.


 

Najpredávanejšie

ucinny rucny vertikutator travnika
 
€20,99
206 7 aerator provzdusnovac travy
 
€14,99
2 položiek celkom
ucinny rucny vertikutator travnika
€20,99

  Účinny ručný vertikutátor trávnika dodá vášmu trávniku život a sviežosť. Tento účinný vertikutátor prevzdušňuje pôdu a zlepšuje rast trávy. Okrem toho kyprí a jemne kosí...

DS66381028
206 7 aerator provzdusnovac travy
€14,99

Spoznajte tento jedinečný aeratator – prevzdušňovač trávnika s ktorým behom pohodlnej prechádzky prevzdušníte celý váš trávnik. Vďaka pevným oceľovým hrotom, ktoré...

DS83491766

V našom internetovom obchode sme hrdí na to, že ponúkame skvelý zákaznícky servis a podporu. Náš tím je vždy po ruke, aby odpovedal na akékoľvek otázky, ktoré by ste mohli mať o našich produktoch. Vďaka našej rýchlej a spoľahlivej preprave môžete mať svoj nový ručný prevzdušňovač trávy alebo vertikulátor okamžite doručený priamo k vašim dverám.

Nedovoľte, aby zhutnenie pôdy a zlé odvodnenie zničili váš trávnik. Investujte do vysokokvalitného ručného prevzdušňovača trávy alebo vertikulátora ešte dnes a užívajte si zdravší a zelenší trávnik po celé roky!