Cestovanie so psom

ŠIROKÁ ŠKÁLA PRODUKTOV NA CESTOVANIE SO PSOM

Ak plánujete výlet so svojím chlpatým priateľom, nie ste sami! V súčasnosti sa čoraz viac ľudí rozhoduje cestovať so svojimi psami a k dispozícii je množstvo skvelých produktov, ktoré vám aj vášmu psíkovi uľahčia a spríjemnia cestovanie.

Náš online obchod ponúka širokú škálu výrobkov na cestovanie so psom, od kvalitných cestovných prepraviek a nosičov až po pohodlné a štýlové postroje a vodítka. Máme tiež veľký výber cestovných doplnkov pre psov vrátane skladacích misiek na jedlo a vodu, poťahov na sedadlá v aute a dokonca aj cestovných lekárničiek.

Naše cestovné prepravky a nosiče sú navrhnuté s ohľadom na pohodlie a bezpečnosť vášho psa, s robustnou konštrukciou, vetraním a dostatkom priestoru pre vášho psíka, aby sa mohol natiahnuť a oddýchnuť si. Ponúkame aj rôzne veľkosti, ktoré sú vhodné pre psy všetkých plemien a veľkostí.


 

Najpredávanejšie

autosedacka pre psy
Praktická autosedačka pre psa
Skladom (>5 ks)
DS68658738
 
€16,99
2 položiek celkom
praktická autosedačka pre psa a malé domáce zvieratá
€20,99

  Spoznajte spoľahlivú autosedačku pre psa a váš domáci miláčik bude môcť s vami cestovať v aute kamkoľvek a stále bezpečne. Stabilita jedinečnej sedačky do auta pre psa je...

DS46375483
autosedacka pre psy
€16,99

Spoznajte spoľahlivú autosedačku pre psa a váš domáci miláčik bude môcť s vami cestovať v aute kamkoľvek a stále bezpečne. Stabilita jedinečnej sedačky...

DS68658738

Naše postroje a vodítka sú vyrobené z odolných, vysokokvalitných materiálov a dodávajú sa v rôznych štýloch a farbách. Či už hľadáte postroj, ktorý je ideálny na dlhé túry, alebo štýlové vodítko, za ktorým sa budú otáčať hlavy, máme pre vás všetko.

Ak teda plánujete výlet so svojím chlpatým priateľom, určite si pozrite našu ponuku výrobkov na cestovanie so psom. Sme si istí, že tu nájdete všetko, čo potrebujete, aby vaše ďalšie spoločné dobrodružstvo bolo úspešné!