Unikátny exteriérový odpudzovač myší, potkanov, hlodavcov a hmyzu

Kód: DS10722129
€38,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje myši, potkany a hlodavce. Zariadenie je vodeodolné s ochranou IP 54, preto sa hodí na exteriérové odpudzovanie hlodavcov.

Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky ochráni veľkú plochu. Signály ovplyvňujú nervový systém hmyzu a hlodavcov. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne, čo vedie k opusteniu priestorov.

Jedinečný patentovaný design zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti, dospelých, mačky aj psy. Je to tak účinné, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiadúcimi návštevníkmi. Hodí sa do záhrad, parkov, stodôl, bytov, domov, pivníc, internátov, garáží a iných interiérov aj exteriérov.

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na ochranu vašej domácnosti. Ultrazvuková sonická technológia je jednou z najúčinnejších a úplne bezpečných možností ako sa zbaviť nežiaducich hlodavcov.


 

DOPRAVA ZADARMO

Tu nájdete výhodné dvojbalenie odpudzovača myší, ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.

Tu nájdete účinnú ochranu pred vtáctvom: výhodné dvojbalenie plašiča vtákov s ktorým ušetríte.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ HLODAVCOV

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými hlodavcami raz a navždy? Chcete sa zbaviť dotieravých pavúkov v pivnici či na povale? Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s myšami, potkanmi, pavúkmi a ostatnými hlodavcami, či hmyzom. Tento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný.

  • Ultrazvuková sonická technológia
  • Zmeňte svoj domov na silové pole odpudzujúce škodcov
  • Nočné svetlo a bočné napájanie
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Pre myši, potkany a iné hlodavce

 

profesionalny-externy-odpudzovac-mysi 

 

 AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ HLODAVCOV

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu ultrazvukových frekvenčných signálov, ktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť veľkú plochu.

Signály ovplyvňujú nervový systém hmyzu a hlodavcov. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Po niekoľkých dňoch škodci opustia tento priestor.

Frekvenčné signály sú nepočuteľné ľuďom, psom a mačkám a nie je na nich preukázaný žiadny negatívny účinok. Neprodukuje žiadne známe rušenie, ktoré by bolo nebezpečné pre okolité el. prístroje . Plašič sa neodporúča, pokiaľ máte škrečka, či iné domáce hlodavce.

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odstránenia hlodavcov a hmyzu z vášho domova alebo vašj záhrady. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ktoré škodia vášmu zdraviu. Jednoducho vložte batérie a zapnite túto elektronickú jednotku a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných škodcov z vášho domu! Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky dokáže ochrániť veľkú plochu.

 

 exterierovy-odpudzovac-mysi

 

KDE UMIESTNIŤ PLAŠIČ

Plašič umiestnite kdekoľvek do interiérových aj exteriérových priestorov ktoré potrebujete ochrániť. Je ideálny do záhrad, parkov, záhonov, sadov, pivníc, na povaly, do garáží, kuchýň, izieb, kancelárií, skladov, internátov a všade, kde si potrebujete poradiť s hlodavcami či hmyzom.

 

NA AKÝKOĽVEK DRUH HLODAVCOV

Využitie tohto elektrického odpudzovača je nesmierne široké. Využijete ho v boji proti myšiam, potkanom a iným hlodavcom. Je  účinný aj proti pavúkom, švábom a inému lezúcemu hmyzu. Hmyzu a hlodavcov vás rýchlo a pohodlne zbavia špeciálne ultrazvukové frekvenčné vlny.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti hmyzu boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že odpudzovač vám vydrží. Zariadenie je vodeodolné s ochranou IP 54

 

 kvalitny-odpudzovac-mysi

 

 TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

  • bezpečné pre ľudí a zvieratá
  • prístroj je napájaný batériami 6 x AAA
  • Zariadenie je vodeodolné s ochranou IP 54 
  • Vyrobené v Nemecku

 

Návod na použitie: Exteriérový odpudzovač myší SK-CZ


 

NÁŠ TIP

ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ HADOV, MRAVCOV, KRTKOV A HLODAVCOV

odpudzovač hadov, mravcov a hlodavcov

Spoznajte tento výkonný odpudzovač, ktorý dokonale odpudzuje hady, mravce, krtkov, hraboše, myši, potkany, a iný lezúci hmyz. Pomôže dokonca aj proti vtákom ako účinná ochrana úrody.

 

 

ODPUDZOVAČ HADOV, MRAVCOV, KRTKOV A HLODAVCOV

odpudzovač hadov, mravcov, krtkov a hrabošov

Spoznajte tento výkonný odpudzovač, ktorý dokonale odpudzuje hady, mravce, krtkov, hraboše, myši, potkany, a iný lezúci hmyz.

 

 

ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ KRTKOV A HLODAVCOV

odpudzovač krtkov a hrabošov

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje krtkov, hraboše, myši, potkany, a iné hlodavce.

 

 

ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ HLODAVCOV

 

odpudzovač hlodavcov a hmyzu

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje myši, potkany a hlodavce.

 

ODPUDZOVAČ DIVOKEJ ZVERI, MAČIEK, PSOV, VTÁKOV

odpudzovač divokej zveri, psov, mačiek a vtákov

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje divokú zver ako sú jelene, diviaky, líšky, kuny, veveričky a iné divoké zvieratá. Je tiež určený na plašenie psov, mačiek ale aj rôzne druhy vtákov.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: