Starostlivosť o psí chrup

SUPER PRODUKTY PRE PSOV

Vítajte v našom internetovom obchode s domácimi zvieratami, kde vám ponúkame všetko, čo potrebujete na starostlivosť o svojho chlpatého priateľa. V tejto kategórii sa zameriame na dôležitosť starostlivosti o zuby vášho psa a na to, ako to môžete urobiť.

Vedeli ste, že ochorenia zubov sú jedným z najčastejších zdravotných problémov psov? Rovnako ako my ľudia, aj psy si musia pravidelne čistiť zuby, aby sa predišlo zubným problémom, ako je zápach z úst, zubný kaz a ochorenia ďasien.

V našom eshope nájdete celý rad výrobkov, ktoré vám pomôžu starať sa o zuby vášho psa, vrátane zubných kefiek, zubných pást, dentálnych žuvačiek a prísad do vody. Naše výrobky sú špeciálne navrhnuté na podporu zdravých zubov a ďasien a sú k dispozícii v rôznych príchutiach, ktoré vyhovujú chuti vášho psa.


 

Najpredávanejšie

zubna kefka pre psa
Skvelá pomôcka- zubná kefka pre psa
Skladom (>5 ks)
DS85189865
 
€15,99
1 položiek celkom
zubna kefka pre psa
€15,99

    Spojte zábavu s praktickosťou. Silikónová zubná kefka pomáha vášmu domácemu maznáčikovi vyčistiť chrup a zároveň ho zabaviť na dlhé hodiny. Uľahčí  vám starostlivosť o...

DS85189865

Chápeme, že čistenie zubov vášho psa môže byť ťažké, najmä ak na to nie je zvyknutý. Preto ponúkame rad zubných kefiek, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre psov, s mäkkými štetinami, ktoré sú šetrné k ich zubom a ďasnám. Ponúkame aj zubnú pastu, ktorá je pre psy bezpečná pri prehĺtaní a je v príchutiach, ktoré psy milujú, napríklad kuracie a hovädzie mäso.

Ak váš pes nie je fanúšikom čistenia zubov, naše zubné žuvacie pasty sú skvelou alternatívou. Tieto žuvačky sú navrhnuté tak, aby čistili zuby vášho psa počas žuvania, čím pomáhajú odstraňovať zubný povlak a nahromadený zubný kameň. Ponúkame aj prísady do vody, ktoré môžete pridať do misky s vodou vášho psa a ktoré môžu pomôcť osviežiť jeho dych a podporiť zdravé zuby a ďasná.

Na záver treba dodať, že starostlivosť o zuby vášho psa je nevyhnutná pre jeho celkové zdravie a pohodu. V našom eshope vám ponúkame všetky produkty, ktoré potrebujete na udržanie zdravých a čistých zubov vášho psa. Prezrite si našu ponuku ešte dnes a darujte svojmu chlpatému priateľovi dobré zubné zdravie!