Misky a zásobníky pre psov

DOKONALÉ MISKY A PODNOSY PRE PSOV

Ak ste majiteľom domáceho zvieraťa a hľadáte dokonalé misky a podnosy pre svojho chlpatého priateľa, ste na správnom mieste! Náš internetový obchod ponúka široký sortiment misiek a podnosov pre psov, takže môžete nájsť to, čo dokonale vyhovuje potrebám a preferenciám vášho psíka.

Náš výber misiek a podnosov zahŕňa rôzne veľkosti, tvary a materiály, ktoré vyhovujú stravovacím návykom vášho psa a zariadeniu vášho domova. Máme všetko, čo potrebujete, aby bol váš pes sýty a spokojný, od klasických keramických misiek až po moderné silikónové podnosy.

Tak prečo čakať? Prezrite si našu ponuku misiek a podnosov pre psov ešte dnes a nájdite pre svojho chlpatého priateľa to pravé! Vďaka našim vysokokvalitným materiálom, štýlovým dizajnom a širokej ponuke veľkostí určite nájdete niečo, čo si vy aj váš domáci miláčik zamilujete.


 

Najpredávanejšie

jedinečná automatická fontána pre psa
Praktická automatická fontána pre psa
Skladom (>5 ks)
DS56533007
 
€44,99
fontana pre domace zvierata jedinecna
 
€29,99
davkovac krmiva
 
€45,99
jedinecna miska pre macka a psy
 
€12,99
4 položiek celkom
jedinecna miska pre macka a psy
€12,99

Vyskúšajte túto praktickú misku pre psa i mačku proti hltaniu a zabezpečíte tak vášmu štvornohému domácemu miláčikovi lepší a zdravší spôsob stravovania. Okamžite...

DS40688881
fontana pre domace zvierata jedinecna
€29,99

  Doprajte svojmu domácemu miláčikovi tú najlepšiu starostlivosť. Automatická fontána pre domáce zvieratá je zárukou, že bude dodržiavať pitný režim a navyše sa pri tom aj...

DS50682056
jedinečná automatická fontána pre psa
€44,99

  Doprajte svojmu domácemu miláčikovi tú najlepšiu starostlivosť. Automatická fontána pre psa je zárukou, že bude dodržiavať pitný režim a navyše sa pri tom aj zabaví....

DS56533007
davkovac krmiva
€45,99

  Doprajte svojmu domácemu miláčikovi starostlivosť, akú si zaslúži. S automatickým dávkovačom krmiva to bude hračka. Už sa nebudete báť, že váš maznáčiť doma hladuje, zatiaľ...

DS63573447

Jednou z kľúčových vlastností našich misiek a podnosov je ich odolnosť. Chápeme, že domáci miláčikovia môžu byť nároční na svoj riad, a preto sme zvolili vysokokvalitné materiály, ktoré vydržia každodenné opotrebovanie. Či už hľadáte niečo, čo sa ľahko čistí, alebo niečo, čo je prakticky nezničiteľné, máme pre vás riešenie.

Ďalším dôležitým faktorom, ktorý je potrebné zvážiť pri výbere misiek a podnosov pre vášho psa, je ich dizajn. Ponúkame rôzne farby a vzory, ktoré sa hodia k zariadeniu vášho domova a k osobnosti vášho domáceho maznáčika. Či už hľadáte niečo žiarivé a výrazné, alebo niečo decentnejšie, určite nájdete dizajn, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám.

Nakoniec, chápeme, že každý domáci maznáčik je jedinečný, a preto ponúkame rôzne veľkosti, aby sme sa prispôsobili psom všetkých tvarov a veľkostí. Či už máte malú čivavu alebo veľkú dogu, máme misky a podnosy, ktoré sa k vám dokonale hodia.