Chrliče a fontánové trysky

CHRLIČE A FONTÁNOVÉ TRYSKY

Naše fontánové trysky sa dodávajú v rôznych štýloch a veľkostiach, čo zaručuje, že nájdete dokonalú voľbu pre svoje špecifické potreby. Či už hľadáte jednoduchý a nenápadný dizajn, alebo niečo prepracovanejšie a ozdobnejšie, máme pre vás riešenie.

Tak prečo čakať? Dodajte svojmu vonkajšiemu priestoru nádych krásy a pokoja ešte dnes s našou ponukou fontánových trisiek. Nakupujte teraz a začnite vytvárať svoju vysnívanú oázu!


 

Najpredávanejšie

praktická solárna fontána do záhradného jazierka
 
€22,99
solarna fontanka
 
€22,99
2 položiek celkom
solarna fontanka
€22,99

  Unikátna plávajúca solárna fontána je skvelý dizajnový kúsok do vašej záhrady. Hodí sa do všetkých záhradných jazierok, bazénov, na rôzne vodné plochy a všade tam kde...

DS14475404
praktická solárna fontána do záhradného jazierka
€22,99

  Unikátna solárna fontána je skvelý dizajnový kúsok do vašej záhrady. Hodí sa do všetkých záhradných jazierok či bazénov a všade tam, kde chcete mať svoju záhradnú fontánu....

DS37334100

Chcete svojmu vonkajšiemu priestoru dodať nádych elegancie a sofistikovanosti? Nehľadajte nič iné ako našu ponuku výleviek a fontánových trysiek!

Naše výrobky však nie sú len štýlové - sú tiež vyrobené tak, aby vydržali. Naše chrliče a fontánové trysky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby odolávali poveternostným vplyvom a poskytovali roky spoľahlivej služby. A vďaka jednoduchej inštalácii a údržbe si môžete svoju novú fontánu užívať každý deň.