Chvostové píly

CHVOSTOVÉ PÍLY NA REZANIE STROMOV

Potrebujete výkonnú a efektívnu chvostovú pílu na rezanie stromov? Prezrite si našu ponuku chvostových píl, ktoré sú navrhnuté tak, aby vám uľahčili prácu a boli presnejšie ako kedykoľvek predtým.

Naše chvostové píly sú vybavené vysokokvalitnými čepeľami, ktoré sú skonštruované tak, aby rýchlo zvládli aj tie najtvrdšie stromy. Vďaka ich odolnej konštrukcii a ergonomickému dizajnu budete môcť ľahko rezať konáre a vetvy bez toho, aby ste si namáhali ruky alebo paže.


 

Najpredávanejšie

Vynikajúca akumulátorová priamočiara píla
 
€49,99
pila
 
€78,99
2 položiek celkom
pila
€78,99

Vyskúšajte praktickú chvostovú akumulátorovú prerezávaciu pílu s protišmykovou rukoväťou. Je výborným pomocníkom pri reze drevín, kríkov, viníc aj na ťažko...

DS76071684
Vynikajúca akumulátorová priamočiara píla
€49,99

Vyskúšajte praktickú priamočiaru akumulátorovú prerezávaciu pílu s protišmykovou rukoväťou. Je výborným pomocníkom pri reze drevín, kríkov, viníc aj na ťažko...

DS79454012

Chápeme, že nájsť správne náradie pre vašu prácu môže byť náročné, a preto sme venovali veľkú pozornosť tomu, aby boli naše chvostové píly aj cenovo dostupné. To znamená, že pri vyhľadávaní môžete ľahko nájsť produkty za vynikajúce ceny, ktoré práve potrebujete.

Ak teda hľadáte spoľahlivú a účinnú chvostovú pílu, ktorá vám pomôže pri práci, určite si pozrite našu ponuku. Vďaka našej snahe o kvalitu určite nájdete dokonalý nástroj pre svoje potreby.