Postroje pre psy

NAJLEPŠIE POSTROJE PRE PSY

Ak ste majiteľom psa, viete, aké dôležité je mať správnu výbavu, aby bol váš chlpatý priateľ počas prechádzok a iných aktivít v bezpečí a pohodlí. Jednou z nevyhnutných súčastí výbavy je postroj pre psa, ktorý pomáha predchádzať zraneniam krku a umožňuje lepšiu kontrolu nad vaším psíkom.

V našom online obchode ponúkame široký sortiment postrojov pre psov, ktoré sú vhodné pre psy všetkých tvarov a veľkostí. V našej ponuke nájdete všetko od jednoduchých postrojov bez zbytočností až po prepracovanejšie modely s dodatočným polstrovaním a reflexnými prvkami pre lepšiu viditeľnosť v noci.

Pri výbere postroja pre psa je dôležité zohľadniť faktory, ako je plemeno a veľkosť vášho psa, ako aj jeho správanie na prechádzkach. Niektoré postroje sú navrhnuté špeciálne pre menšie alebo väčšie plemená, zatiaľ čo iné ponúkajú rôzne úrovne kontroly v závislosti od osobnosti vášho psa.


 

Najpredávanejšie

unikátna ruksak na prenášanie domácich zvierat
 
€28,99
bezpecnostni pas pro psa
Kvalitný bezpečnostný pás pre psa
Skladom (>5 ks)
DS64314371
 
€9,99
2 položiek celkom
unikátna ruksak na prenášanie domácich zvierat
€28,99

  Užívajte si dobrodružstvá v spoločnosti svojho domáceho miláčika. Ruksak pre psa, alebo mačku, vám umožní zobrať vaše zvieratko na výlet, a to úplne pohodlne a bezpečne....

DS35670498
bezpecnostni pas pro psa
€9,99

Každý pes si zaslúži bezpečnú cestu rovnako ako ľudia. Práve preto prinášame tento kvalitný bezpečnostný pás pre psa, aby ste vy aj váš pes boli v bezpečí počas jazdy.  ...

DS64314371

V našej ponuke nájdete aj rôzne štýly postrojov vrátane tradičných postrojov s chrbtovou sponou, postrojov s prednou sponou, ktoré zabraňujú ťahaniu, a dokonca aj postrojov určených na športy, ako je turistika a beh.

Všetky naše postroje pre psov sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby boli odolné a mali dlhú životnosť. Chápeme, že váš pes je dôležitým členom vašej rodiny, a chceme vám pomôcť nájsť dokonalý postroj, ktorý ho udrží v bezpečí a spokojný.

Takže či už hľadáte základný postroj na každodenné prechádzky alebo špecializovanejší postroj na špecifické aktivity, v našom online obchode určite nájdete to, čo potrebujete. Prezrite si našu ponuku ešte dnes a nájdite dokonalý postroj pre svojho chlpatého priateľa!