Intellect ball

LOGICKÉ HRAČKY

Intellect ball je fascinujúca logická hračka, ktorá je navrhnutá tak, aby bola výzvou pre vaše kognitívne schopnosti. Je to jedinečná skladačka v tvare gule, ktorá sa skladá z niekoľkých vzájomne prepojených častí, ktoré možno premiestňovať a vytvárať tak rôzne tvary a vzory. Guľa intellect nie je len zábavná hračka, ale aj skvelý nástroj na tréning a rozvoj mozgu.

V našom internetovom obchode ponúkame širokú škálu intelektuálnych loptičiek, z ktorých si môžete vybrať. Naša kolekcia obsahuje rôzne veľkosti, tvary a farby, takže si môžete nájsť dokonalú loptičku na intelekt, ktorá vyhovuje vašim preferenciám a úrovni zručností. Či už ste začiatočník alebo skúsený riešiteľ hlavolamov, pre každého máme niečo.


 

Najpredávanejšie

intellect ball pre deti
Kreatívny hlavolam Intellect Ball
Skladom (>5 ks)
DS55681806
 
od €13,99
1 položiek celkom
intellect ball pre deti
od €13,99

Spoznajte tento jedinečný hlavolam intellect ball, ktorý buduje kreativitu myslenie, jemnú motoriku a zároveň je nesmierne zábavný. Strávite pri ňom doslova...

DS55681806

Naše loptičky intellect sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, čo zaručuje odolnosť a dlhú životnosť. Môžete si byť istí, že hlavolam sa ani pri pravidelnom používaní ľahko nezlomí ani neopotrebuje. Guľôčky intellect ponúkame aj v rôznych úrovniach obtiažnosti, čo vám umožní klásť si výzvy a postupne zlepšovať svoje zručnosti pri riešení problémov.

V našom obchode kladieme dôraz na spokojnosť zákazníkov a snažíme sa poskytovať vynikajúci zákaznícky servis. Ponúkame rýchle a spoľahlivé možnosti dopravy a sme vám vždy k dispozícii, aby sme vám pomohli s akýmikoľvek otázkami alebo problémami. Naše bezpečné spôsoby platby zaručujú, že vaše osobné a finančné údaje sú v bezpečí a dôverné.