Inteligentná plastelína

HĽADÁTE ZÁBAVNÚ A KREATÍVNU AKTIVITU PRE DETI AJ DOSPELÝCH?

Nehľadajte ďalej a prezrite si našu kategóriu inteligentná plastelína v našom e-shope! Naša inteligentná plastelína je všestranná a farebná modelovacia hmota, ktorá umožňuje vytvárať nekonečné množstvo tvarov, figúrok a vzorov. Vďaka svojej poddajnosti a ľahko tvarovateľnej štruktúre je ideálna na modelovanie, tvarovanie a stavanie. Je tiež netoxická, takže je bezpečná pre deti.

Naša inteligentná plastelína sa dodáva v širokej škále farieb a je k dispozícii v rôznych súpravách, takže si môžete vybrať tú ideálnu pre svoje potreby. Či už hľadáte základnú sadu na začiatok, alebo väčšiu sadu na pokročilejšie projekty, máme pre vás všetko.


 

Najpredávanejšie

plastelina
Tvorivá inteligentná plastelína
Skladom (>5 ks)
DS26857242
 
€13,99
1 položiek celkom
plastelina
€13,99

Spoznajte jedinečnú inteligentnú plastelínu ktorá si získala milióny fanúšikov pre svoju výnimočnosť, zábavnosť a tvorivosť. Zabudnite na klasickú plastelínu...

DS26857242

Okrem toho, že inteligentná plastelína predstavuje zábavnú činnosť, môže sa používať aj na vzdelávacie účely. Pomáha rozvíjať jemnú motoriku, koordináciu ruka-oko a kreativitu. Navyše je to skvelý spôsob, ako sa odreagovať a zbaviť stresu.

V našom e-shope ponúkame kvalitnú inteligentnú plastelínu za výhodné ceny. Vďaka rýchlemu dodaniu a používateľsky prívetivej webovej stránke je nakupovanie u nás hračka. Tak prečo čakať? Prezrite si našu kategóriu inteligentná plastelína ešte dnes a začnite vytvárať svoje vlastné majstrovské diela!