Projektor nočnej oblohy

HĽADÁTE SPÔSOB, AKO PRENIESŤ NOČNÚ OBLOHU DO SVOJHO DOMOVA?

Nehľadajte už ďalej a prezrite si našu kolekciu projektorov hviezd. Naše projektory nočnej oblohy vytvárajú úžasné realistické zobrazenie hviezd a súhvezdí priamo vo vašej izbe.

Naše hviezdicové projektory, ktoré si môžete vybrať z rôznych veľkostí a štýlov, sú dokonalým doplnkom každej spálne, obývačky alebo domáceho kina. Či už hľadáte jednoduchý, prenosný model, alebo pokročilejší projektor so zabudovanými reproduktormi a viacerými svetelnými režimami, máme pre vás riešenie.

Naše hviezdicové projektory však nie sú len krásne - sú tiež skvelé na relaxáciu a meditáciu. Mnohé z našich modelov sú vybavené upokojujúcou hudbou a zvukovými efektmi, ktoré vám pomôžu uvoľniť sa a zbaviť sa stresu po dlhom dni.


 

Najpredávanejšie

1910 3 projektor nocni oblohy planety
 
€10,99
36401 projektor nocnej oblohy deluxe
 
€14,99
Deminas-Projektor-nocni-oblohy
Originálny projektor nočnej oblohy
Skladom (>5 ks)
DS57430157
 
€12,99
3 položiek celkom
Deminas-Projektor-nocni-oblohy
Akcia Tip
€12,99

Originálny svietiaci projektor nočnej oblohy si zamilujete a už nikdy nebudete chcieť inú lampičku. Krásne farby, úchvatný dizajn, to všetko v jednom malom doplnku do Vášho...

DS57430157
36401 projektor nocnej oblohy deluxe DS57467112

A pretože vieme, aká dôležitá je kvalita, ponúkame len tie najlepšie hviezdicové projektory na trhu. Všetky naše projektory sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby vydržali, takže si môžete nočnú oblohu u vás doma vychutnávať dlhé roky.

Tak prečo čakať? Preskúmajte našu kolekciu projektorov hviezd ešte dnes a prineste si do svojho domova kúzlo nočnej oblohy.