Oximetre

MONITOROVANIE HLADINU KYSLÍKA V KRVI

Ak hľadáte oxymeter, ktorý vám pomôže monitorovať hladinu kyslíka v krvi, ste na správnom mieste. Náš internetový obchod ponúka širokú škálu oxymetrov, ktoré sa ľahko používajú a poskytujú presné údaje.

Či už potrebujete oxymeter na osobné použitie alebo na lekárske účely, máme možnosti, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Naše oxymetre sú kompaktné, ľahké a prenosné, takže ich môžete pohodlne používať doma alebo na cestách.


 

Najpredávanejšie

jedinecny pulzny oximeter
Profesionálny pulzný oximeter
Skladom (>5 ks)
DS65457405
 
€22,99
1 položiek celkom
jedinecny pulzny oximeter
Akcia Tip
€22,99

Spoznajte tento kvalitný a spoľahlivý pulzný oximeter. Meria jednoduchým, spoľahlivým a neinvazívnym spôsobom saturáciu krvi kyslíkom a tepovú frekvenciu u dospelých...

DS65457405

Ponúkame oxymetre špičkových značiek, ktorým dôverujú zdravotnícki pracovníci na celom svete. Vďaka rôznym funkciám a cenám si určite nájdete oxymeter, ktorý vyhovuje vášmu rozpočtu a požiadavkám.

Nakupovanie oxymetra nebolo nikdy jednoduchšie. Náš internetový obchod ponúka bezproblémové nakupovanie s bezpečnými možnosťami platby a rýchlou expedíciou. Okrem toho je vám vždy k dispozícii náš kompetentný tím zákazníckeho servisu, ktorý vám odpovie na všetky otázky.