DVOJBALENIE - Ultrazvukový odpudzovač ploštíc a roztočov

Kód: DA86872302
€59,98 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Balenie obsahuje 2 odpudzovače ploštíc a roztočov

Spoznajte tento výkonný odpudzovač, ktorý dokonale odpudzuje ploštice a roztoče.

Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky ochráni veľkú plochu. Špeciálne signály ovplyvňujú nervový systém hmyzu najmä ploštíc a roztočov. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne, čo vedie k nedostatočnému kŕmeniu, úhynu a opusteniu priestorov.

Jedinečný patentovaný design zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti, dospelých, mačky aj psy. Je to tak účinné, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiaducimi návštevníkmi. Hodí sa do bytov, domov, internátov, hotelov. Zariadenie je napájané pomocou batérií, preto ho môžete umiestniť kdekoľvek.

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na ochranu vašej domácnosti. Vysokofrekvenčná ultrazvuková sonická technológia je jednou z najúčinnejších a úplne bezpečných možností ako sa zbaviť nežiaduceho hmyzu.


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 3-balenie odpudzovača ploštíc a roztočov za zvýhodnenú cenu.

Pozrite si tiež dalšie účinné plašiče a odpudzovače na rôzne druhy zvierat a hmyzu. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ PLOŠTÍC A ROZTOČOV

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými plošticami raz a navždy? Chcete sa zbaviť alergií z roztočov? Prinášame riešenie, ktoré vám môže pomôcť. Tento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný. Funguje spoľahlivo aj ako preventívny prostriedok.

 • Elektromagnetická sonická technológia
 • Zmeňte svoj domov na silové pole odpudzujúce škodcov
 • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
 • Pre rôzne druhy ploštíc a roztočov
 • Účinné vysokokvalitné zariadenie vyrobené v Nemecku

 

 unikatny-odpudzovac-plostic-a-roztocov

 

AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ PLOŠTÍC A ROZTOČOV

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu ultrazvukových frekvenčných signálov, ktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť veľkú plochu.

Signály ovplyvňujú nervový systém hmyzu. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Po niekoľkých dňoch škodce opustia tento priestor. Zároveň zariadenie zabraňuje identifikácii ľudí a zvierat, škodcovia sa menej kŕmia a dochádza k ich úhynu.

Frekvenčné signály sú nepočuteľné ľuďom, psom a mačkám a nie je na nich preukázaný žiadny negatívny účinok. Neprodukuje žiadne známe rušenie, ktoré by bolo nebezpečné pre okolité el. prístroje . 

 

ODPUDZOVANIE PLOŠTÍC

Ploštice sú veľmi húževnatý hmyz. Pre úplné odstránenie ploštíc je potrebná trpezlivosť a dodržiavanie aj ďalších zásad, pretože sa rýchlo množia a môžu opustiť polomer zariadenia. Dôrazne odporúčame nasledujúce ďalšie opatrenia:

 • Vysávajte všetky oblasti. Pravidelne ošetrujte detailne celé priestory prúdom pary pri 65 °C. Potom nechajte všetko poriadne uschnúť
 • Všetko prádlo vyperte a osušte nad 60 °
 • Matrac chráňte ďalším poťahom
 • Rozsypte „kremelinu“ do trhlín a dier. Vysuší to ploštice.
 • Posuňte posteľ preč od steny.
 • Nohy postele si potrite olejom.

*V prípade zamorenia plošticami sa dôrazne odporúča dôkladná a odborná dezinsekcia. Bez toho môže dochádzať v bytových domoch k zamoreniu ďalších priestorov a susedných bytov a opakovanému zavlečeniu ploštíc. Zariadenie môžete používať ako doplnok ku klasickým dezinfekciám. Veľmi účinné ako preventívny prostriedok.

 

 profesionalny-odpuzdovac-plostic-a-roztocov

 

ODPUDZOVANIE ROZTOČOV

Všeobecne nájdete v posteliach na 1 g prachu asi 1 500 roztočov. Príznaky alergie na roztoče sú rovnaké ako pri bežnom nachladnutí, bolesti hlavy, kýchani a kašeli a môžu dokonca viesť k dermatitíde. Roztoče žijú prevažne z ľudskej odumretej kože, ale nie sú schopné piť a preto sú závislé od vlhkosti vzduchu. Milujú postele, posteľné plachty, čalúnený nábytok, vankúše, záclony a vlhkosť.

Odpudzovač roztočov je možné umiestniť všade. Zastavuje roztoče v kŕmení a vedie tak k ich úmrtiu. Mŕtve roztoče a ich výlučky pravidelne odstraňujte vysávaním. Pri dlhodobom používaní zaznamenáte podstatné zníženie alergickej citlivosti. Účinnosť proti roztočom dokázala spoločnosť univerzita v Miláne (Taliansko).

Ďalšie protiopatrenia:

 • Maximálne 45% vlhkosť v obývacej izbe a spálni
 • Okná otvárajte častejšie na kratšiu dobu ako na dlhšiu dobu
 • Perte posteľnú bielizeň pri 60 °C
 • Čalúnený nábytok, koberce a záclony musia byť povysávané pravidelne
 • Žiadne alebo malé izbové rastliny

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ

Spoznajte maximálne ekologický spôsob ochrany vášho domova. Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky dokáže ochrániť veľkú plochu. Hodí sa ako preventívne opatrenie v bytových domoch kde sa vyskytli ploštice, tak aby sa neobjavili aj u vás.

 

AKO SA ODPUDZOVAČ POUŽÍVA

Do prístroja vložte batérie a zapnite ho. Plašič umiestnite kdekoľvek do interiérových priestorov ktoré potrebujete ochrániť. Prístroj zapnite, čím sa automaticky uvedie do činnosti. Inštalujte na také miesto aby mohli ploštice a roztoče uniknúť – napríklad do rohov miestností. Upozorňujeme, že zábrany ako skrinky, pohovky, mäkké povrchy ako záclony, koberce a iné môžu znížiť šírenie frekvenčných vĺn a účinnosť, čo môže mať za následok pomalšie odpudzovanie škodcov. Preto by malo byť zariadenie inštalované tak, aby sa zvuk mohol voľne šíriť.

 

 jedinecny-odpudzovac-plostic-a-roztocov

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti hmyzu boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že odpudzovač vám vydrží.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Napájanie z batérie: 4 x AAA (
 • Výstupná frekvencia: periodická (2 sekundy zapnutá a 10 sekúnd vypnutá)
 • Displeje: LED indikácia (periodická)
 • Prepínač: ON / OFF

 

Návod na použitie: Odpudzovač ploštíc a roztočov SK-CZ


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: