Strojčeky na strihanie psov

ŠIROKÝ SORTIMENT ZASTRIHÁVAČOV

Pri starostlivosti o vášho chlpatého priateľa je veľmi dôležité investovať do kvalitnej sady strojčekov na strihanie srsti. Nielenže vám ušetrí čas a peniaze, ktoré by ste museli venovať profesionálnemu kaderníkovi, ale tiež vám umožní prispôsobiť dĺžku a štýl srsti vášho psa podľa vašich preferencií.

V našom online obchode ponúkame široký sortiment zastrihávačov špeciálne určených na strihanie psej srsti. Či už ste profesionálny kaderník alebo majiteľ domáceho maznáčika, ktorý chce svojho chlpatého priateľa ostrihať, máme pre vás dokonalé nástroje na túto prácu.


 

Najpredávanejšie

hreben pre psov
 
€13,99
unikatny strojcek na strihanie psov
 
€32,99
2 položiek celkom
hreben pre psov
€13,99

  Doprajte vášmu domácemu miláčikovi len tú najlepšiu starostlivosť s univerzálnym elektrickým hrebeňom. Elektrický hrebeň na strihanie psov, je skvelým riešením a ušetrí čas....

DS12090185
unikatny strojcek na strihanie psov
€32,99

  Spoznajte jedinečný strojček na strihanie psov pre najbezpečnejšie, rýchle, bezbolestné, a pohodlné strihanie srsti pre domáce zvieratá. Odporúčané odborníkmi na...

DS31422007

Náš výber zahŕňa rôzne značky a modely, ktoré vyhovujú rôznym potrebám a rozpočtom. Máme strunové a akumulátorové zastrihávače, pričom každý z nich má svoje vlastné výhody. Káblové zastrihávače sú zvyčajne výkonnejšie a spoľahlivejšie, takže sú skvelou voľbou na náročné úlohy starostlivosti o telo. Na druhej strane, akumulátorové zastrihávače sú pohodlnejšie a prenosnejšie, čo vám umožní upravovať psa na cestách.

Okrem typu zastrihávačov je dôležité zvážiť aj veľkosť a kvalitu čepele. Rôzne plemená a typy srsti môžu vyžadovať rôzne veľkosti čepele, preto je dôležité vybrať si tú správnu pre vášho psa. Naše zastrihávače sa dodávajú s rôznymi veľkosťami čepelí a sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú hladký a rovnomerný strih.