Jedinenčá meteostanica s budíkom, projektorom a hodinami

Kód: DS81723389 DS64031854 Zvoľte variant
Akcia Tip
€20,99 / ks €23,99 / ks od €20,99 / ks
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant
 
 

Spoznajte túto kvalitnú a cenovo dostupnú meteostanicu, s multifunkčným využitím, ktorá navyše obsahuje výkonný budík, teplomer, vlhkomer, hodiny a projektor času.

Meteostanica obsahuje kvalitný farebný LCD displej s ukazovateľom času, teploty, vlhkosti a ďalšie funkcie.

Špeciálny projektor vytvorí na vašej stene alebo strope kvalitné nástenné hodiny.  Projektor je možné natočiť o 180 stupňov a detailne zobrazí čas kdekoľvek v spálni, obývačke či detskej izbe.  

Hodinky a budík s projekciou, vlhkomerom a teplomerom s meteostanicou sú napájané prostredníctvom batérie alebo kábla a to zo siete alebo USB portu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pomôžte si počasie s týmto luxusným multifunkčným budíkom s projektorom v kombinácii s meteostanicou, ktorý si obľúbia všetci členovia domácnosti. Vďaka tejto meteostanici budete vždy v  obraze nie len ohľadom času, ale aj teploty, počasia a vlhkosti vzduchu. Vďaka kvalitnej projekcii na stenu alebo strop sa už nemusíte naťahovať za hodinkami či mobilom. Táto projekcia je štýlová a jedinečným doplnkom do každej domácnosti.

 

MULTIFUNKČNÝ HODINY S PROJEKTOROM

Multifunkčné hodiny s projektorom zobrazujú čas v dvoch formátoch (12 / 24H). Na kvalitnom podsvietenom LCD displeji je prehľadne zobrazený aj kalendár  (MM / DD), deň v týždni, teplota  (C / F) a vlhkosť, farebný LED podsvietený displej s indikátorom počasia, ktorý ukazuje nadchádzajúci vývoj počasia. Na farebnom LCD displeji vám dá perfektný prehľad o čase, teplote a vlhkosti.  Čas sa navyše vďaka vstavanému projektoru zobrazí kdekoľvek na stene. LED osvetlenie je dobre čitateľné, ale neruší.

 

domace-meteostanica s budíkom

 

BUDÍK S FUNKCIOU PREDĹŽENIA

V neposlednom rade má meteostanice zabudovanú aj funkciu budíka. Kvalitný budík s projektorom obsahuje funkciu odloženého budenia. Je vybavený malým stojanom, vďaka ktorému ho môžete nechať stáť na poličke

 

KVALITNÉ METEOSTANICE PRE SPOĽAHLIVÉ MERANIA

Nenechajte sa zaskočiť počasím a kúpte si túto meteostanicu. Budete mať detailný prehľad o nameraných hodnotách, ale také o počasí.  oznejte túto múdru meteostanicu, vďaka ktorej budete mať vždy dokonalý prehľad o kvalite ovzdušia v byte, aktuálnu teplotu i vlhkosti. Prístroj zaznamenáva najnižšiu a najvyššiu namerané hodnoty a ukladá ich pre neskoršiu kontrolu.

Domáce meteostanice je vybavená funkciou merania vnútornej teploty v rozmedzí 0 až 50 ° C. Meranie teploty si môžete zvoliť v ° C alebo F. Meranie vlhkosti prebieha v rozmedzí 20 až 90%.

 

VEĽKÝ PODSVIETENÝ DISPLEJ

Prehľadný, veľký displej s LED podsvietením výrazne uľahčí manipuláciu s prístrojom a čítanie dát. Mimo informácií o počasí vám ponúkne tiež hodiny s aktuálnym dátumom a kalendárom, údaje o počasí, teplote a vlhkosti.


 

ROTAČNÉ PROJEKTOR PRE DOKONALÉ ZOBRAZENIE ČASU

Vďaka kvalitnej projekciu na stenu alebo strop sa už nemusíte naťahovať za hodinkami či mobilom. Hodinky vidíte od stavila. Taká projekcie je štýlovým a jedinečným doplnkom do každej domácnosti. Rotačné projektor premieta veľké a jasné čísla na steny alebo strop , takže môžete jednoducho vidieť čas iba jediným pohľadom. Projektor má 180 ° C nastaviteľný uhol. Digitálny budík s projekciou je ideálne riešenie do spálne či detskej izby.

 

VLASTNOSTI PRODUKTU

3,7 "LCD obrazovka
Rozsah vlhkosti: 20% až 99%.
Teplotný rozsah: -9,9 ℃ až 60 ℃
Projekčná vzdialenosť hodín 1-5 metrov.
Budík podporuje režim odloženie.
K dispozícii sú dva režimy času: 12 hodín a 24 hodín <
Digitálny teplomer sa zobrazuje v stupňoch Celzia alebo Fahrenheita.
S maximálnymi / minimálnymi teplotnými a vlhkostnými záznamy.
Farebná digitálna obrazovka zobrazuje čas, dátum, teplotu, vlhkosť, počasie a kalendár.
premietne presný čas a projekčné uhol je nastaviteľný na 180 stupňov.
Napájanie: 2x AAA batérie (nie je súčasťou balenia) alebo môže byť napájaná USB káblom.


 

NÁŠ TIP

Vyskúšajte aj inteligentný bluetooth LED žiarovku s reproduktorom, ktorú si 100% zamilujete. Dokáže meniť farby, prehrávať pesničky, mení farebné módy, sama sa zapne a vypne a funguje aj ako budík. Ovládate ju pomocou Vášho mobilu.

Vychutnajte si nočnú oblohu kedykoľvek v pohodlí domova. Projektor nočnej oblohy rozžiari každú izbu.

Majte svoj mesiac stále doma. Mesačná lampa  je skvelým doplnkom do každej izby. Prehráva všetky fázy mesiaca.


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: