Držiaky a stojany pre mobilné telefóny

SPOĽAHLIVÝ DRŽIAK

Ak ste neustále v pohybe, spoľahlivý držiak alebo stojan na mobilný telefón je nevyhnutný. Či už šoférujete, pracujete, alebo len potrebujete možnosť hands-free na sledovanie videí, držiaky a stojany na mobilné telefóny vám môžu uľahčiť a spríjemniť život.

V našom internetovom obchode ponúkame široký sortiment držiakov a stojanov na mobilné telefóny, ktoré vyhovujú všetkým potrebám a preferenciám. Máme pre vás všetko - od jednoduchých držiakov s prísavkou do auta až po elegantné a štýlové stojany na stôl.


 

Najpredávanejšie

63212 4 liny drzak na mobil
Univerzálny lenivý držiak na mobil
Skladom (>5 ks)
DS75747185
 
€11,99
1 položiek celkom
63212 4 liny drzak na mobil
€11,99

  Jedinečný lenivý držiak mobilu je unikátna pomôcka pre všetkých, ktorí radi pozerajú videá, surfujú na internete či sú na sociálnych sieťach. Bezpečne a účinne pripevníte...

DS75747185

V našej ponuke nájdete držiaky a stojany, ktoré sú kompatibilné so všetkými hlavnými značkami a modelmi mobilných telefónov vrátane Apple, Samsung, Huawei a ďalších. Ponúkame tiež rôzne typy držiakov a stojanov, napríklad magnetické, nastaviteľné a multifunkčné možnosti.

Pre tých, ktorí sú neustále na cestách, odporúčame naše držiaky telefónov do auta, ktoré sa bezpečne pripevnia na palubnú dosku alebo čelné sklo. Tieto držiaky sa dodávajú v rôznych tvaroch a veľkostiach, aby sa do nich zmestili rôzne modely telefónov, a mnohé z nich majú nastaviteľné ramená a otočné hlavy pre optimálne uhly pohľadu.