Grow It - Bonsai

Kód: DS81570649
€23,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

 

 

Vypestujte si vlastný bonsai. S touto sadou to zvládnete hravo a jednoducho. Táto krabička obsahuje všetko potrebné pre vypestovanie vlastných bonsajov. Stačí len  zasadiť semienka do priložených  kvetináčikov, zalievať a starostlivo sa o ne starať.

 

Ak vydržíte a budete trpezlivý, môžete si vypestovať  štyri druhy bonsajov. S týmto darčekom určite potešíte každého pestovateľa.

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VŠETKO, ČO POTREBUJETE NA PESTOVANIE BONASAJOV

Všetko potrebné na pestovanie Bonsajov nájdete v jednej krabici, nič sme nevynechali. Táto sada je ideálna pre začiatočníkov, pokročilých pestovateľov ale aj pre deti. Stačí len zasadiť semienka do priložených kvetináčov, zalievať a starostlivo sa o ne starať. Sada Grow it osahuje 5 kvetináčov z kokosového vlákna, tabletky s výživou, semienka, podpierky pre rastliny a návod na pestovanie. 

 

bonsai 

 

AŽ 4 DRUHY BONSAJOV

S touto sadou si môžete vypestovať až 4 druhy bonsajov. Vypestovaný bonsai je ideálnym darčekom pre každého.

 

S TOUTO SADOU UŠETRÍTE 

Vypestovaný bonsai vôbec nie je lacnou záležitosťou. Navyše už sa na ňom podpísala niekoho ruka. S touto sadou zažijete pocit hrdosti a pýchy na vaše dielo, ktoré môžete mať už za pár eur.

 

STARÉ UMENIE - KTORÉ HRAVO ZVLÁDNETE

Bonsai je staré umenie miniaturizácie stromov a ich pestovanie v miskách. Doslova preložený má slovo bonsai význam strom v miske, kde bon znamená miska a sai strom. S touto pestovateľskou sadou zvládnente toto staré umenie hravo a jednoducho.

 

 unikatny-bonsai

 

Návod na pestovanie:   
  
Bonsaje môžete sadiť počas celého roka. Semená zasejte do kompostu asi 3 mm hlboko. Vhodné je po zasadení do kvetináčov zakryť ich igelitovým sáčkom a umiestniť na priame svetlo pri teplote asi 13 - 16 ° C na 2 -3 týždne.  
Semená je dobré pre ich lepšie osvetlenie vsádzať od seba s dostatočne veľkým intervalom. Hrubé semená sadíme jednotlivo, drobné semená rovnomerne rozprašujeme, predbežne ich zmiešame s dvojitou dávkou plytkého suchého piesku. Po zasiatí semená starostlivo pritlačíme doštičkou a zasypeme mäkkou pôdou.
Semená, ktorá milujú a potrebujú svetlo, však nezasypáváme. Nádobu so vsadenými semenami prikryjeme sklom alebo priehľadným krytom, ktorý umožňuje zachovať vlhkosť a zabezpečuje prístup svetla k semenám. Nádobu musíme rozmiestniť tak, aby aj v najchladnejšom období mala dostatočný prísun tepla, napr. pri radiátore ústredného kúrenia. Zeminu musíme strážiť, aby nebola vyschnutá ani príliš vlhká. Nedostatok vlahy i jej nadmernosť totiž semenám škodí.

 

BALENIE OBSAHUJE

  • 4x Balíčky semienok
  • 5x Kvetináč z kokosových vlákien
  • 5x Výživové hnojivo
  • 5x Značkovač k rastlinám
  • 1x Návod na použitie

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: