Terapeutický korektor pre správne držanie tela – rovnač chrbta

Kód: DS42230884
€24,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 
Trápi Vás bolesť chrbta, krčnej chrbtice, bedier, máte sedavé zamestnanie alebo zlé držanie tela? Prinášame riešenia – ortopedický korektor pre správne držanie tela, ktorý je určený pre korekciu chrbtice a odstránenie zlého držania tela.
 

Korektor chrbta opravuje chyby držania tela, vychýlené a vyčnievajúce ramená, hrbenie, posilňuje svaly a rozvíja zvyk správneho držania tela. Funguje skvele pri zmierňovaní bolesti. Pri pravidelnom používaní môže dôjsť k výraznému a dlhodobému zlepšeniu.

Vďaka špeciálnemu dizajnu dochádza k riadenému naprávaniu chrbta a odstráneniu bolesti. Bandáž na chrbát je univerzálna, vhodná pre mužov, ženy aj deti. 

Terapeutický pás na rovnanie chrbta je vhodný pre dlhodobé a pravidelné používanie. Využijete ho doma, v práci, v škole a všade tam, kde ho potrebujete. Je odporúčaný chiropraktikmi, terapeutmi aj lekármi ako terapeutická pomôcka pre zlepšenie zdravia vášho chrbta


 

DOPRAVA ZADARMO

Tu nájdete: špeciálny balíček pre zdravé sedenie, ktorý obsahuje zdravotný podsedák a ergonomickú bedrovú opierku ku ktorému získate dopravu zadarmo.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

KOREKTOR PRE SPRÁVNE DRŽANIE TELA JE URČENÝ PRÁVE PRE VÁS AK MÁTE:

 • Zlé držanie tela
 • Zlomeninu kľúčnej kosti (zlomeninová kosť)
 • Bolesť spojenú so skoliózou a ischiasom
 • Hrudnú kyfózu
 • Lordózu
 • Ramennú nestabilitu
 • Kyphoskoliózu
 • Bolesť kľúčnej kosti
 • Osteoporóznu bolesť

 

 ortopedicky-korektor-pre-spravne-drzanie-tela

 

AKO FUNGUJE PÁS NA ROVNANIE CHRBTA

Správne držanie tela ovplyvňuje celkové zdravie nášho tela.

Vďaka pravidelnému noseniu pomáha korektor narovnávať váš chrbát a osvojiť si správne držanie tela. Pri tom zapájate svaly chrbta správnym spôsobom, spevňujete jadro tela čím dochádza k prirodzenej korekcii. Zároveň dochádza k odstráneniu bolesti chrbta.

Po určitom čase sa pri narovnávaní chrbta rozvíja svalová pamäť, čo znamená, že budete mať chrbát rovný aj bez korektora držania tela.

 • Zmierňuje bolesti chrbta a krku
 • Posilňuje svaly
 • Znižuje stuhnutosť
 • Odstraňuje skoliózu a zlé držanie tela
 • Zoradenie stavcov do prirodzenej polohy

 

PRE ZDRAVÉ SEDENIE

Sedíte celý deň pred počítačom s bolesťou v chrbte? Zlé držanie tela pri sedení môže spôsobiť výrony, spondylózu, lordózu, svalové kŕče a dokonca viesť k poškodeniu nervov. Korektor polohy tela trénuje svaly a chrbticu, aby sa vrátil k ich prirodzenému vyrovnaniu, účinne odstraňuje bolesti v ramene, chrbte a krku a minimalizuje potenciálne ohrozenie zdravia.

*Variantu produktu posielame na základe našej skladovej dostupnosti.


 

NÁŠ TIP

Pre efektívnu terapiu a maximálne využitie nášho korektora pri bolestiach s chrbtom sme pre vás zároveň pripravili špeciálny balíček pre zdravé sedenie, ktorý zaistí potrebný komfort a uvoľnenie na váš chrbát. Balíček pozostáva zo zdravotného gélového podsedáku a ergonomickej bedrovej opierky. A teraz navyše tento balíček ponúkame s DOPRAVOU ZADARMO.

 

TU NÁJDETE: BALÍČEK PRE ZDRAVÉ SEDENIE

121


 

NA ZMIERNENIE BOLESTI CHRBTA

80% ľudí zažije bolesť chrbta a krčnej chrbtice spôsobené zlým držaním tela. Zlý spánok, nálada, energia a ťažkosti so sústredením sú len niektoré zo spôsobov, ako nás zlé držanie tela ovplyvňuje. Práve tento korektor je pomôckou ktorá je primárne určená na lepšie držanie tela, spevnenie svalov a odstránenie bolesti.

 

 korektor-pre-spravne-drzanie-tela_1

 

ÚČINNÁ TERAPIA A PREVENCIA 

Korektor je vhodný na dlhodobé používanie ako efektívna terapia bolesti chrbta no je možné ho používať aj preventívne. Korektor používajte počas dňa. Pre efektívnu liečbu odporúčame aj špeciálny podsedák na sedenie alebo ortopedický vankúš.

 korektor-ortopedicky

 

UNIVERZÁLNA VEĽKOSŤ

Vďaka nastaviteľným popruhom je ortéza vhodná pre mužov, ženy, deti aj dorastencov. Vďaka špeciálnym materiálom nespôsobuje podráždenie pokožky alebo potenie. Noste ho v kancelárii, doma alebo na prechádzke.

 

AKO NOSIŤ KOREKTOR

Odporúča sa, aby ste pás na chrbát začali nosiť v kratšom časovom období, najskôr 30 - 40 minút denne. Neskôr postupne predlžujte čas nosenia o 10 minút. Môžete ho nosiť aj s prestávkami aj viackrát denne.

Tento postup sa odporúča na budovanie svalov chrbta a svalovej pamäte. Pri okamžitom dlhom nosení môže byť jeho nosenie náročné, čo vás môže odradiť od ďalšieho používania.

 

POHODLNÉ A NASTAVITEĽNÉ

Vďaka prvotriednemu pórovitému ventilačnému materiálu, ľahkému, mäkkému, priedušnému a umývateľnému nedochádza k nadmernému poteniu, pri nosení netlačí a neprekáža. Môžete ho nosiť pri práci, doma alebo na stretnutí, nikto si to nevšimne.

 

 korektor-ortopedicky-rovnac-chrbta

 

KVALITNÉ MATERIÁLY A DLHÁ ŽIVOTNOSŤ 

Korektor je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručujú funkčnosť a dlhú životnosť produktu. Špeciálne popruhy nestrácajú účinnosť ani po opakovanom a namáhavom používaní. 


 

NÁŠ TIP

 ORTOPEDICKÝ VANKÚŠ

 

ortopedický vankúš medzi kolená

Bolia vás nohy aj v noci? Vyskúšajte špeciálny ortopedický vankúš.

 

 

 

DETOXIKAČNÉ NÁPLASTI

 

detoxikačné náplasti

Pri opuchoch nôh môže pomôcť aj detoxikácia pomocou týchto detoxikačných náplastí.

 

MULTIFUNKČNÝ MASÁŽNÝ PRÍSTROJ

 

multifunkčný masážny prístroj

Na bolesť kĺbov odporúčame multifunkčný masážny prístroj.

 

MASÁŽNE MAGNETICKÉ VLOŽKY

 

masážne magnetické vložky do topánok

 Pri bolesti nôh a opuchoch vám môžu pomôcť aj tieto špeciálne masážne magnetické vložky.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: