Tvorivá svietiaca autodráha

Kód: DS11924603
€19,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte túto jedinečnú svietiacu autodráhu, ktorá je nesmierne zábavná a zároveň buduje kreativitu a tvorivosť. Autodráhu si môžete jednoducho prestavať a vytvoriť si rôzne zatáčky, kruhy, nadjazdy, podjazdy, mosty a čokoľvek čo vás napadne.

Dráha sa skladá až zo 160 kúskov 4 jasných farieb. Špeciálne led autíčko po nej prechádza s ľahkosťou, čo umocňuje zábavu a hru.

Je vyrobená zo špeciálneho tvrdeného plastu a vďaka špeciálnym súčiastkam je tvarovateľná a ohybná. Dokonale rozvíja kreativitu, tvorivosť a inteligenciu. Táto dráha je jedinečný darček pre každého milovníka áut, pre deti ale aj dospelých.

Táto autodráha právom získala titul hračka roka. Zahrajú sa s ňou malý aj veľký, každý ju bude milovať.


 

DOPRAVA ZADARMO

Tu nájdete výhodné 2 balenie svietiacej autodráhy ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO

 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA SVIETIACA AUTODRÁHA PODPORUJÚCA KREATIVITU

Táto jedinečná autodráha podporuje kreativitu a hranie s autíčkami novým spôsobom. Na rozdiel od klasických autodráh, ktoré majú nemenný tvar si túto autodráhu naskladáte doslova akokoľvek. Môžete budovať nadjazdy, podjazdy, zatáčky, mosty rôznych tvarov a veľkostí. Navyše je plne kompatibilná takže môžete napojiť niekoľko autodráh pre ešte lepší zážitok z hrania. Vytvorte moderný vzhľad, vychutnajte si atmosféru a bavte sa štýlovo.

 

 jedinecna svietiaca autodraha

 

VÝKONNÉ AUTÍČKO

Súčasťou balenia je špeciálne autíčko. Vložíte doň 1x AA batériu. Autíčko potom stačí len zapnúť, postaviť na dráhu a kochať sa jeho rýchlou jazdou po všetkých nástrahách, ktoré mu pripravíte. Nestačia vám nekonečné možnosti v stavaní dráhy a chcete zažiť niečo jedinečného? Zhasnite svetlá a nechajte autodráhu rozžiariť po izbe, vďaka florescenčnému materiálu, z ktorého je vyrobená. Hru farieb dopĺňa aj auto, ktoré je vybavené vlastným LED osvetlením. Zapnete ho tlačidlom a už sa len kocháte krásnou, rýchlou jazdou. Vďaka priloženým samolepkám si ho môžete polepiť.

 

PRIŤAHUJE POZORNOSŤ

Pozor autodráha priťahuje pozornosť a niekedy je náročné od nej deti odtrhnúť. Vďaka jedinečnému LED osvetleniu autíčka a špeciálnym farebným súčiastkam z fluorescenčného materiálu je možné používať hračku aj v tme. To deti doslova milujú. Jedinečné autíčko plné farieb preháňajúce po skvelej autodráhe.

 

JEDNODUCHÉ SKLADANIE

Diely sú navrhnuté tak, aby do seba dokonale zapadali. Sú univerzálne takže nemusíte hľadať, ktorý diel pasuje do ktorého. Tvorba novej autodráhy bude pohodlná a rýchla aj pre menšie deti.

 

 svietiaca autodraha

 

PERFEKTNÝ DARČEK

Deti milujú autodráhy a zároveň zbožňujú tvoriť nové veci. Táto autodráha spája jedno aj druhé. Možnosť tvoriť a zároveň sa hrať s milovaným autíčkom. Práve tieto vlastnosti robia z tejto autodráhy jedinečný darček pre malých aj veľkých, dievčatá aj chlapcov.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: plast
  • Rozmery: dĺžka autodráhy 2,35 m (162 ks, možno ľubovoľne doplňovať ďalšími sadami)
  • Autíčko 8,5 x 5,5 x 5 cm - Napájanie: autíčko 1x batérie AA (nie je súčasťou balenia)
  • Je to HIT roka
  • Štýlová hračka nielen pre chlapcov
  • Dráhu možno ohýbať krútiť a otáčať všetkými smermi
  • Súčasťou i červené svietiace autíčko, ktoré má 5 LED svetiel
  • Balenie obsahuje jeden hárok plný samolepiek k polepeniu autíčka
  • Možno rozširovať s ďalšími sadami
  • Šírka dráhy: 8 cm

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: