Jedinečné autíčko na slanú vodu

Kód: DS85325862
€11,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte toto geniálne autíčko na slanú vodu, ktoré je nesmierne zábavné a zároveň podporuje vzdelávanie. Autíčko si jednoducho zostavíte kvapnete naňho vodu a autíčko samo pôjde. A až palivo dôjde, opäť kvapnete slanú vodu a môžete pokračovať v zábave.

 

Potešte malého vynálezca inteligentným darčekom, ktorý sa bude efektívne podieľať nielen na rozvoji jeho logického uvažovania, ale tiež na jeho kreatívne a tvorivé myslenie. Pri skladaní sa zoznámite s tým, ako možno byť šetrní k prírode a aké jednoduché je urobiť autíčko s pohonom len na slanú vodu.

Toto autíčko si právom získalo titul hračka roka. Zahrajú sa s ňou malý aj veľký, každý ju bude milovať.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNE AUTÍČKO NA VODU

Tiež si často na benzínke hovoríte "kiež by moje auto jazdilo na vodu". Tento sen vám zatiaľ nesplníme, ale tento pekný model auta nepotrebuje skutočne žiadne batérie na svoj pohon, len slanú vodu. Vyskúšajte to a budete určite milo prekvapení. Potešte malého vynálezca inteligentným darčekom, ktorý sa bude efektívne podieľať nielen na rozvoji jeho logického uvažovania, ale aj na jeho kreatívnom a tvorivom myslení.

 

 auticko-na-slanu-vodu

 

AKO SA AUTÍČKO POUŽÍVA

Autíčko dostanete ako stavebnicu, ktorú ľahko zostavíte a môžete ju používať. K reakcii, ktorá vytvorí energiu pre auto je potreba styku slanej vody a kovovej doštičky. Tie nájdete v balení celkom tri. Na jedno navlhčenie zdroja soľným roztokom bude autíčko jazdiť cca 15 minút, potom sa zastaví. Pre ďalšiu prevádzku stačí kvapnúť niekoľko kvapiek roztoku soli vo vode a autíčko jazdí ďalej. Pokiaľ má byť hra ukončená, stačí doštičku opláchnuť pod tečúcou vodou, osušiť a uložiť pre ďalšie použitie.

 

JEDNODUCHÉ SKLADANIE

Diely sú navrhnuté tak, aby do seba dokonale zapadali. Obrázkový návod poskytne presný postup ako autíčko zostaviť. S ním to zvládne každé dieťa.

 

PERFEKTNÝ DARČEK

Deti milujú autíčka a zároveň zbožňujú tvoriť nové veci. Toto autíčko spája jedno aj druhé. Možnosť tvoriť a zároveň sa hrať s milovaným autíčkom. Práve tieto vlastnosti robia z tejto hračky jedinečný darček pre malých aj veľkých, dievčatá aj chlapcov.

 

 jedinecne-auticko-na-slanu-vodu

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA 

  • Originálny model auta na vodu
  • Stavebnica - jednoduchá montáž
  • Stačí pridať slanú vodu a auto jazdí
  • Rozmer auta: 7,5 cm x 3,5 cm

 

OBSAH BALENIA

  • Motor
  • Montážne dieliky
  • Magnetické doštičky
  • Kvapkadlo na slanú vodu
  • Obrázková inštruktáž

 

Ilustračné video:


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: