Prebalovacie tašky ku kočíkom

SÚ K DISPOZÍCII V RÔZNYCH ŠTÝLOCH, FARBÁCH A VEĽKOSTIACH

Vitajte v našej kategórii prebaľovacích tašiek pre kočíky a autosedačky! Chápeme, že ako rodič alebo opatrovateľ musíte mať spoľahlivú a funkčnú prebaľovaciu tašku, keď ste na cestách so svojimi malými deťmi. Náš starostlivo vybraný sortiment prebaľovacích tašiek je navrhnutý tak, aby spĺňal vaše potreby a uľahčil vám život.

Naše prebaľovacie tašky sú k dispozícii v rôznych štýloch, farbách a veľkostiach, aby vyhovovali vašim osobným preferenciám a požiadavkám. Ponúkame batohy, tašky cez rameno, tašky na nosenie a dokonca aj tašky na nosenie, ktoré sa dajú ľahko pripevniť na kočík alebo autosedačku pre väčšie pohodlie. Každá taška má dostatok priestoru na všetky potrebné veci pre vaše dieťa vrátane plienok, obrúskov, oblečenia a fliaš.


 

Najpredávanejšie

unikatny prebalovaci batoh
 
€19,99
1 položiek celkom
unikatny prebalovaci batoh
Akcia Tip
€19,99

Batoh pre mamičky - prebaľovací batoh je nenahraditeľným pomocníkom pre každého rodiča. Tento jedinečný batoh obsahuje množstvo špeciálnych vreciek pre prehľadné uloženie...

DS28968393

Na sklade máme prebaľovacie tašky od rôznych renomovaných značiek. Všetky tieto značky boli starostlivo vybrané pre ich kvalitu, odolnosť a funkčnosť.

Či už hľadáte štýlovú prebaľovaciu tašku, ktorá sa hodí k vášmu kočíku alebo autosedačke, alebo praktickejšiu možnosť s viacerými priehradkami a vreckami, máme niečo pre vás. Naše tašky sú tiež vyrobené z vysokokvalitných materiálov, čo zaručuje, že vydržia.