Výkonný ultrazvukový odpudzovač vtákov

Kód: DS75527573
€44,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý funguje ako dokonalý odpudzovač holubov, škorcov, drozdov, lastovičiek a ďalších vtákov.

Za pomoci modernej technológie ultrazvukových signálov v rozsahu zvuku s premenlivou frekvenciou bezhlučne a netoxicky odpudzuje vtáky. Tieto vydávane zvuky preukázateľné odpudzujú vtáky. Pre iné zvieratá sú neškodné.

Špeciálny ultrazvukový reproduktor vydáva vysokofrekvenčné zvukové vlny, ktoré sú veľmi nepríjemné pre vtáky. Signály ovplyvňujú ich nervový systém. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne, čo vedie k opusteniu priestorov. Funguje aj vo vysokom hluku.

Jedinečný patentovaný dizajn zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti, ľudí a nijako neublíži ani vtákom. Iba ich donúti opustiť chránené priestory.

Je to tak účinné, humánne, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiaducimi návštevníkmi. Odpudzovač je určený do záhrad, parkov, sadov, na polia, balkóny, vinice, chalupy, do kempov a iné exteriéri.

Najefektívnejšie riešenie na ochranu vašej záhrady. Ultrazvuková sonická technológia je jednou z najúčinnejších a úplne bezpečných možností ako sa zbaviť nežiaducich vtákov a ochrániť vašu úrodu.


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 2-balenie ultrazvukového odpudzovača vtákov za zvýhodnenú cenu.

Pozrite si tiež dalšie účinné plašiče a odpudzovače na rôzne druhy zvierat a hmyzu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PLAŠIČ VTÁCTVA A HOLUBOV – KVALITNÝ ULTRAZVUKOVÝ ODPUDZOVAČ

Potrebujete ochrániť svoju úrodu v záhrade či v sade pred náletom rôznych vtákov? Alebo vám život v záhrade či na terase znepríjemňujú otravné holuby? Špeciálny ultrazvukový plašič vám pomôže vyhnať vtáctvo ako holuby, sýkorky, lastovičky, drozdy a iné z vašej záhrady, a tak ochrániť úrodu. Hodí sa na balkón či dom, ako odpudzovač pred otravným vtáctvom. Táto špeciálna technológia je maximálne účinná a efektívna.

  •  Ultrazvuková sonická technológia
  • Zmeňte svoju záhradu silové pole odpudzujúce neželaných návštevníkov
  • Bez údržbové zariadenie napájané batériou
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Najvýkonnejšie zariadenie s veľkým dosahom
  • Vyrobené v Nemecku

 

 jedinecny-ultrazvukovy-odpudzovac-vtakov

 

KDE UMIESTNIŤ ODPUDZOVAČ VTÁKOV

Ideálne umiestnenie plašiča je na ovocné sady, lúky, farmy, na okraj budovy, plot, strom, okraj balkónov, garáží, alebo medzi výsadbu alebo na trávnik. Zariadenie je vodotesné a odolné voči poveternostným podmienkam. 

 

AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ VTÁKOV

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu ultrazvukových frekvenčných signálov, ktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť vašu záhradu. Po zapnutí vydáva odpudzovač zvuk s premenlivou frekvenciou. Signály ovplyvňujú nervový systém vtákov. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Vtáky radšej opustia tento priestor.

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ A HUMÁNNE RIEŠENIE

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odplašenia nežiaducich vtákov. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ani iné metódy. Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky dokáže ochrániť váš pozemok.

 

 profesionalny-odpudzovac-vtakov

 

AKO SA ODPUDZOVAČ POUŽÍVA

Prístroj je bezúdržbové bezdrôtové zariadenie, odolné voči zmenám poveternostných podmienok a vode. Jednoducho pripevnite tento plašič na požadované miesto, zapnete ho a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných návštevníkov z vašej záhrady! Takto poskytuje 24 hodinovú ochranu vašej záhrady.

 

NA AKÝKOĽVEK DRUH VTÁKOV

Využitie tohto  odpudzovača je nesmierne široké. Vďaka špeciálnej technológii, ktorá overene odpudzuje vtáctvo je odpudzovač vhodný pre holuby, sýkorky, drozdy, škorce a iné vtáctvo.

 

 unikatny-ultrazvukovy-odpudzovac-vtakov

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti vtákom boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že odpudzovač vám vydrží. 

 

Návod na použitie: Odpuzovač ptáku, holubu CZ-SK


  

NÁŠ TIP

ULTRAZVUKOVÝ ODPUDZOVAČ VTÁKOV S MODRÝM SVETLOM

37067_odpudzovac-vtakov

Spoznajte tento výkonný ultrazvukový plašič, ktorý funguje ako dokonalý odpudzovač holubov, škorcov, drozdov, lastovičiek a ďalších vtákov. Za pomoci modernej technológie ultrazvukových signálov a špeciálneho modrého svetla s premenlivou frekvenciou bezhlučne a netoxicky odpudzuje vtáky.

 

 

REFLEXNÉ PÁSKY PROTI VTÁKOM

38906_specialne-jedinecne-reflexne-pasky

Vyskúšajte špeciálne reflexné pásky proti lastovičkám, holubom, vrabcom, škorcom a iným vtákom a poľahky si ochránite úrodu vo vašej záhrade.

 

 

PLAŠIČ VTÁKOV SOKOL - MAKETA DRAVCA

38375-2_maketa-dravca-plasic-vtakov

Účinná ochrana proti vtáctvu plastový sokol funguje ako odpudzovač holubov, škorcov, drozdov, lastovičiek a ďalších vtákov. Plašič vtáctva a holubov funguje na báze prirodzených inštinktov vtáctva, pretože sokol je ich prirodzeným nepriateľom. 

 

 

ZVUKOVÝ PLAŠIČ VTÁKOV S IMITÁCIOU DRAVCOV

41510-1_zvukovy-plasic-vtakov-s-imitaciou-dravcov

Zvukový plašič vtákov je úžasnou pomôckou pre tých, ktorí potrebujú udržať vtákov mimo svojho dvora či záhrady. Už sa viac nemusíte pozerať na zničenú úrodu, ani na znečistený lak vášho auta. 

 

 

KVALITNÁ SIEŤ PROTI VTÁKOM - OCHRANNÁ

37022-3_kvalitna-siet-proti-vtakom

Spoznajte tieto kvalitné sieťky proti vtáctvu ktoré fungujú ako dokonalá mechanická zábrana pred holubmi, škorcami, drozdami, lastovičkami a ďalších vtákmi.

 

 

PRAKTICKÉ HROTY PROTI VTÁKOM

37385-10_unikatne-hroty 

Spoznajte tieto kvalitné hroty proti vtákom, ktoré fungujú ako dokonalá mechanická zábrana pred holubmi, škorcami, drozdami, lastovičkami a ďalšími vtákmi. Pomáhajú aj proti kunám, mačkám a iným nežiaducim návštevníkom.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: