Kvalitný akumulátorový vysokotlakový čistič

Kód: DS30882180
€59,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Objavte nekonečnú slobodu pri čistení svojho auta, terasy alebo fasády. Akumulátorový vysokotlakový čistič funguje bez nutnosti pripojenia k elektrickej sieti, čím sa výrazne rozširuje jeho využiteľnosť.

Odolné nečistoty nemajú žiadnu šancu. Vďaka vysokému tlaku 60 bar bude čistenie rôznych povrchov rýchle, efektívne a bez námahy. Oceníte ho aj pri čistení záhradného nábytku či kamenných obkladov.

Získajte absolútnu kontrolu nad čistením. Bezdrôtový vysokotlakový čistič disponuje mimoriadne pohodlnou ergonomickou rukoväťou a intuitívnym ovládaním.

Medzi najväčšie výhody tohto akumulátorového vysokotlakového čističa určite patrí prekvapujúca schopnosť nasávať vodu z vedra, potoka či bazéna, takže nie je závislý od elektrickej siete, ani od klasického prívodu vody.


 

NÁŠ TIP

Pozrite si ďalšie praktické doplnky do záhrady ktoré využijete v každej záhrade a okolí domu.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÝ BEZDRÔTOVÝ VYSOKOTLAKOVÝ ČISTIČ

Určite to poznáte. Chcete si umyť auto, no skôr než začnete, musíte najprv vytiahnuť z garáže objemný vysokotlakový čistič, ktorý sa častokrát nepýši práve najnižšou hmotnosťou. 

Potom hľadáte predlžovací kábel, pretože ten od čističa meria sotva 3 metre. Schováva sa tiež niekde v útrobách garáže. Kým všetko nájdete a pripojíte, stihne vás prejsť chuť na akúkoľvek aktivitu spojenú s čistením. 

Na takýto scenár môžete pokojne zabudnúť. S týmto akumulátorovým vysokotlakovým čističom vám odpadnú všetky starosti s hľadaním, ťahaním a rozmotávaním káblov. 

 • Funguje bezdrôtovo
 • Tlak až 60 bar
 • Môžete pripojiť na prívod vody, alebo čerpať vodu z bazéna
 • Pohodlná manipulácia vďaka ergonomickému tvaru rukoväte
 • Jednoduché používanie
 • Bohaté príslušenstvo

 

myjka 

 

VYSOKÝ TLAK S OHĽADOM NA BEZPEČNOSŤ

Spoľahnite sa na vysokú efektivitu čistenia. Akumulátorový vysokotlakový čistič vám poskytne tlak 60 bar, s ktorým účinne odstránite všetky nečistoty. Zároveň predstavuje bezpečnosť pre väčšinu materiálov a povrchov.

 

NEZÁVISLÝ VYSOKOTLAKOVÝ ČISTIČ

Potrebujete vyčistiť bazén, čln alebo kamenný obklad okolo jazierka? Tento akumulátorový vysokotlakový čistič je na takéto aktivity ako stvorený.

Jeho ďalšou jedinečnou schopnosťou je totiž čerpanie vody priamo z bazéna, vedra, prípadne jazera. Využiteľnosť čističa je tak skutočne široká.

 

ukážka akumulatorový čistič

 

KOMFORT

Objavte čaro pohodlia pri používaní akumulátorového vysokotlakového čističa. Okrem toho, že ho môžete používať prakticky kdekoľvek, sa vyznačuje aj mimoriadne komfortnou manipuláciou. Tú zabezpečuje ergonomicky tvarovaná rukoväť, ktorá dokonale padne do ruky.

 

JEDNODUCHO A BEZ NÁMAHY

Akumulátorový vysokotlakový čistič vás prekvapí aj jednoduchým používaním. Na komfortnej rukoväti sa nachádza spúšť, pomocou ktorej aktivujete čistič rýchlo a úplne bez námahy.

 

PRAKTICKÉ PRÍSLUŠENSTVO

Neodmysliteľnou súčasťou akumulátorového vysokotlakového čističa sú batéria, nabíjačka, hadica na vodu, prípojky, filter, predlžovacia tyč, tlakové trysky a nádoba. Pri efektívnom čistení budete mať všetko k dispozícii.

 akumulatorový čistič nový

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Výkon: 120W
 • Prietok: 300 l / h
 • Tlak: 60 bar
 • Batéria
 • Maximálny prietok: 300 l/h
 • Dĺžka hadice: 5 m

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: