Účinný odpudzovač divokej zveri, psov, mačiek a vtákov

Kód: DS23153907
€61,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje divokú zver ako sú jelene, diviaky, líšky, kuny, veveričky a iné divoké zvieratá. Je tiež určený na plašenie psov, mačiek ale aj rôzne druhy vtákov.

Za pomoci modernej technológie ultrazvukových signálov v rozsahu zvuku s premenlivou frekvenciou bezhlučne a netoxicky odpudzuje zvieratá. Účinný rozsah je až 100 m2.

Infračervený snímač detekuje pohyb a púšťa ultrazvukový reproduktor, ktorý vydáva vysokofrekvenčné zvukové vlny, ktoré sú veľmi nepríjemné pre zvieratá. Signály ovplyvňujú ich nervový systém. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne, čo vedie k opusteniu priestorov.

Jedinečný patentovaný design zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti ľudí a nijako neublíži ani zvieratám. Iba ich donúti opustiť chránené priestory.

Je to tak účinné, humánne, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiaducimi návštevníkmi. Odpudzovač je určený do záhrad, parkov, sadov, na polia, vinice, chalupy, do kempov a iné exteriéri.

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na ochranu vašej záhrady. Ultrazvuková sonická technológia je jednou z najúčinnejších a úplne bezpečných možností ako sa zbaviť nežiaducich zvierat na vašom pozemku. 


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete našu výhodnú ponuku plašičov a odpudzovačov na rôzne druhy zvierat.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ DIVOKEJ ZVERI, MAČIEK, PSOV, VTÁKOV

Hľadáte riešenie ako si poradiť s diviakmi, srnkami či inými zvieratami? Chcete ochrániť vašu úrodu? Obávate sa o bezpečnosť vašich blízkych na chalupe či na záhrade? Susedova mačka si chodí na vašu záhradu. Alebo si z Vášho anglického trávniku pred domom robia psy toaletu? Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s mačkami, psami, myšami, líškami, veveričkami, jeleňmi, diviakmi, vtákmi a inými zvieratami.

Tento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný. 

 • Ultrazvuková sonická technológia
 • Zmeňte svoju záhradu na silové pole odpudzujúce neželaných návštevníkov
 • Bez údržbové zariadenie napájané batériou
 • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
 • Najvýkonnejšie zariadenie s veľkým dosahom  

 

 jedinecny-odpudzovac-divokej-zveri

 

AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ ZVIERAT?

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu ultrazvukových frekvenčných signálovktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť vašu záhradu. Po zapnutí vydáva odpudzovač zvuk s premenlivou frekvenciou. Signály ovplyvňujú nervový systém zvierat. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Zvieratá radšej opustia tento priestor.

Môže účinne zabrániť vstupu zvierat na váš pozemok, k blízkosti chaty, domu, poškodeniu kolíziám divokej zvery s vozidlami, na ochranu vašich záhrad, polí a vašich plodín. Naše zariadenie slúži ako nepretržitý odstrašujúci prostriedok

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ A HUMÁNNE RIEŠENIE

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odplašenia nežiadúcich zvierat. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ani iné metódy. Jednoducho zapichnete tento plašič do zeme alebo ho zaveste na požadované miesto a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných návštevníkov z vašej záhrady! Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky dokáže ochrániť váš pozemok.

 

AKO SA ODPUDZOVAČ POUŽÍVA?

Prístroj je bezúdržbové bezdrôtové zariadenie, odolné voči zmenám poveternostných podmienok a vode. Stačí ho zapichnúť do zeme na požadované miesto, alebo ho zavesiť napríklad na stenu a zapnúť, čím sa automaticky uvedie do činnosti. Takto poskytuje 24 hodinovú ochranu vašej záhrady. Môžete si vybrať až z 3 účinných pásiem ultrazvuku, pre rôzne druhy zvierat.

17 kHz pre králiky, veveričky, mývaly, potkany

23 kHz pre psy, mačky, líšky, kuny, vtáky

40 kHz pre diviakov, jeleňov

 

 unikatny-odpudzovac-zveri-

 

KDE UMIESTNIŤ PLAŠIČ?

Plašič umiestnite kdekoľvek na záhrade alebo v exteriérových priestorov ktoré potrebujete ochrániť napríklad na ovocné sady, lúky, farmy, ako aj počas cesty do kempu, v kempe,  kde je vysoké riziko zvierat.

 

NA AKÝKOĽVEK DRUH ZVIERAT

Využitie tohto  odpudzovača je nesmierne široké. Využijete ho v boji proti diviakom, líškam, jeleňom, vtákom, medveďom ale aj inej divej zvery. Taktiež je účinné proti mačkám, psom, myšiam, potkanom, kunám a iným nežiaducim návštevníkom.

  

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti zvieratám boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že odpudzovač vám vydrží. 

 

 odpudzovac-divokej-zveri

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • netoxické a bez chemikálii
 • optická signalizácia - LED
 • dosah senzoru pohybu približne 10m
 • účinná plocha 100 m2
 • senzor pohybu
 • na batérie/ prenosný
 • frekvencia 17 kHz/ 23 kHz/ 40kHz
 • interval - 3 sekundy zapnutý / 57 sekúnd vypnutý
 • Výber z 3 frekvencií
 • Materiál: plast
 • Použitie do exteriéru

 

Návod na použitie: Odpudzovač divokej zveri


 

NÁŠ TIP

ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ HADOV, MRAVCOV, KRTKOV A HLODAVCOV

odpudzovač hadov, mravcov a hlodavcov

Spoznajte tento výkonný odpudzovač, ktorý dokonale odpudzuje hady, mravce, krtkov, hraboše, myši, potkany, a iný lezúci hmyz. Pomôže dokonca aj proti vtákom ako účinná ochrana úrody.

 

 

ODPUDZOVAČ HADOV, MRAVCOV, KRTKOV A HLODAVCOV

odpudzovač hadov, mravcov, krtkov a hrabošov

Spoznajte tento výkonný odpudzovač, ktorý dokonale odpudzuje hady, mravce, krtkov, hraboše, myši, potkany, a iný lezúci hmyz.

 

 

ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ KRTKOV A HLODAVCOV

odpudzovač krtkov a hrabošov

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje krtkov, hraboše, myši, potkany, a iné hlodavce.

 

 

EXTERIÉROVÝ ODPUDZOVAČ MYŠÍ, POTKANOV, HLODAVCOV A HMYZU

exteriérový odpudzovač hlodavcov a hmyzu

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje myši, potkany a hlodavce. Zariadenie je vodeodolné s ochranou IP 54, preto sa hodí na exteriérové odpudzovanie hlodavcov.

 

 

ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ HLODAVCOV

 

odpudzovač hlodavcov a hmyzu

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje myši, potkany a hlodavce.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: