Efektívny odpudzovač hadov, mravcov, krtkov a hrabošov

Kód: DS31850169
€40,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tento výkonný odpudzovač, ktorý dokonale odpudzuje hady, mravce, krtkov, hraboše, myši, potkany, a iný lezúci hmyz. Pomôže dokonca aj proti vtákom ako účinná ochrana úrody.

Za pomoci špeciálnej modernej technológie ultrazvuku a vibrácií v rozsahu s premenlivou frekvenciou od 400 do 1 000 Hz bezhlučne a netoxicky ochráni plochu o veľkosti až do 1250 m². Signály ovplyvňujú nervový systém hadov, krtkov a mravcov. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne, čo vedie k opusteniu priestorov.

Jedinečný patentovaný dizajn zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti, mačky aj psy. Je to tak účinné, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiaducimi návštevníkmi. Plašič je určený do záhrad, parkov, na polia a iné exteriéri.

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na ochranu vašej, záhrady. Špeciálna vibračná a ultrazvuková technológia je jednou z najúčinnejších a úplne bezpečných možností ako sa zbaviť nežiaducich hadov, krtkov, mravcov a hlodavcov. 


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 2-balenie odpudzovača hadov a mravcov za zvýhodnenú cenu.

Tu nájdete výkonné batérie typu D za zvýhodnenú cenu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ HADOV, MRAVCOV, KRTKOV A HLODAVCOV

Žijete v oblasti s hadmi a chcete ochrániť vaše deti, dom či záhradu? Sústavne bojujete s mravcami a neviete sa ich zbaviť? Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými hlodavcami alebo vtákmi, ktorý Vám likvidujú vašu úrodu, raz a navždy? Chcete sa zbaviť dotieravých krtkov ktorý vám sústavne ničia vašu záhradu? Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s hadmi, mravcami, krtkami, sysľami, myšami, potkanmi a ostatnými hlodavcami. Tento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný. 

 • Špeciálna vibračná a ultrazvuková technológia
 • Zmeňte svoju záhradu silové pole odpudzujúce škodcov
 • Bez údržbové zariadenie napájané pomocou batérií
 • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
 • Najvýkonnejšie zariadenie s dosahom až 1250 m2
 • Aj na ochranu úrody pred vtáctvom
 • Kvalitné zariadenie vyrobené v Nemecku

profesionalny-odpudzovac-hadov,-krtkov 

 

AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ HADOV, MRAVCOV, KRTKOV A HLODAVCOV

Tento jedinečný odpudzovač využíva najmodernejšiu technológiu ultrazvukových a vibračných frekvenčných signálov, ktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť plochu o veľkosti do 1250 m².

Po zasunutí do zeme vydáva odpudzovač vibrácie s premenlivou frekvenciou od 400 do 1 000 Hz. Signály ovplyvňujú nervový systém hadov, mravcov, krtkov a hlodavcov. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Po niekoľkých dňoch škodce opustia tento priestor. Vibrácie sú vydávané v pravidelných intervaloch a vďaka premenlivému rozsahu si na nich zvieratá nevedia zvyknúť. 

Rozsah činnosti odpudzovača závisí od typu pôdy. Suchý piesčitý podklad tlmí vibračné vlny a ochrannú plochu je možné znížiť dokonca na polovicu (v takom prípade zvážte použitie dvoch plašičov). Najlepší účinok sa dosiahne pri vlhkej alebo hlinenej pôde.

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odstránenia hadov, mravcov, krtkov a hlodavcov z vašej záhrady. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ktoré škodia vášmu zdraviu. Jednoducho zapichnete tento plašič na požadované miesto a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných škodcov z vašej záhrady! Za pomoci modernej technológie frekvenčných signálov, vibračnej a svetelnej technológie bezhlučne a netoxicky dokáže ochrániť plochu o veľkosti do 1250 m². 

 

kvalitny-odpudzovac-hadov,-krtkov,-hrabosov 

 

AKO SA ODPUDZOVAČ POUŽÍVA

Prístroj je bezúdržbové bezdrôtové zariadenie, odolné voči zmenám poveternostných podmienok a vode. Stačí ho zapichnúť do zeme na požadované miesto, zapnúť, čím sa automaticky uvedie do činnosti. Takto poskytuje 24 hodinovú ochranu vašej záhrady. Je ideálny do záhrad, sadov ale aj všade, kde si potrebujete poradiť s hadmi, krtkami mravcami a inými hlodavcami.

 

KDE UMIESTNIŤ PLAŠIČ

Plašič umiestnite kdekoľvek na záhrade alebo v exteriérnych priestoroch ktoré potrebujete ochrániť. Použite dostatočný počet plašičov. Začínajte pri dome a postupujte k hraniciam pozemku. Jednotlivé zariadenia umiestnite tak, aby ste vytvorili prirodzenú bariéru pred škodcami. Následne po 5 až 6 týždňoch sa odporúča zariadenie presunúť o 5 m ďalej, aby ste zvýšili ochrannú plochu.

 

NA AKÝKOĽVEK DRUH HADOV, MRAVCOV, HLODAVCOV A KRTKOV

Využitie tohto odpudzovača je nesmierne široké. Využijete ho v boji proti hadom, mravcom, krtkom, myšiam, potkanom a iným hlodavcom. Ideálne na ochranu vašej úrody. Všetky tieto zvieratá sú citlivé na rozsah vibrácii s premenlivou frekvenciou od 400 do 1 000 Hz. Štúdie potvrdili účinnosť zariadenia na ploche až 1250 m2. 

 odpudzovac-krtkov,-hadov

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti hadom a mravcom boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný dizajn, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že odpudzovač vám vydrží. Takto Vás bude chrániť 24 h. Vyrobené v Nemecku. 

 

 TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA 

 • Napájanie: 4 batérie, veľkosť Mono (D), nie sú súčasťou balenia
 • Plášť: odolný proti poveternostným vplyvom
 • Efektívna plocha: cca. 1 250 m², v závislosti od stavu pôdy
 • Frekvenčný rozsah: 400 - 1 000 Hz ± 50 Hz, samočinné
 • Interval: pribl. 2 sekundy, približne 50 s vyp. (Interval prerušenia)

 

Návod na použitie: Odpudzovač hadov SK - CZ


 

NÁŠ TIP 

ODPUDZOVAČ HADOV, MRAVCOV, KRTKOV A HLODAVCOV

odpudzovač hadov, mravcov, krtkov a hrabošov

Spoznajte tento výkonný odpudzovač, ktorý dokonale odpudzuje hady, mravce, krtkov, hraboše, myši, potkany, a iný lezúci hmyz.

 

 

ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ KRTKOV A HLODAVCOV

odpudzovač krtkov a hrabošov

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje krtkov, hraboše, myši, potkany, a iné hlodavce.

 

 

EXTERIÉROVÝ ODPUDZOVAČ MYŠÍ, POTKANOV, HLODAVCOV A HMYZU

exteriérový odpudzovač hlodavcov a hmyzu

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje myši, potkany a hlodavce. Zariadenie je vodeodolné s ochranou IP 54, preto sa hodí na exteriérové odpudzovanie hlodavcov.

 

 

ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ HLODAVCOV

 

odpudzovač hlodavcov a hmyzu

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje myši, potkany a hlodavce.

 

ODPUDZOVAČ DIVOKEJ ZVERI, MAČIEK, PSOV, VTÁKOV

odpudzovač divokej zveri, psov, mačiek a vtákov

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje divokú zver ako sú jelene, diviaky, líšky, kuny, veveričky a iné divoké zvieratá. Je tiež určený na plašenie psov, mačiek ale aj rôzne druhy vtákov.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: