Praktický automatický zavlažovací systém – kvapková závlaha

Kód: DS58709967
€70,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

 

Vyskúšajte vynikajúci automatický zavlažovací systém a zabezpečte vašim rastlinám dostatok vlahy. Navyše sa vaša starostlivosť o záhradku očividne zjednoduší.

Táto praktická kvapková závlaha je určená pre zavlažovanie trávnika, vonkajších kvetináčov a záhonov alebo aj pôdy v skleníku, či v záhrade.

Jednoducho, rýchlo a na mieru si zložíte zavlažovací systém podľa vašich potrieb a teda podľa rozmiestnenia rastlín v priestore. 40 metrov hadice na zavlažovanie s bohatým príslušenstvom vystačí na pomerne veľké plochy.

Použitím setu kvapkovej závlahy šetríte vodu a teda aj svoje peniaze. Zároveň šetríte svoj čas. Zavlažovať vašu záhradu môžete aj vtedy, keď nie ste doma. Umožní vám to unikátna funkcia programovania času zavlažovania.

Vyskúšajte túto praktickú kvapkovú závlahu a zaručene ju budete s radosťou využívať už na jar a určite celé leto.


 

NÁŠ TIP

Pozrite si praktické doplnky a pomôcky do záhrady

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PRAKTICKÝ ZAVLAŽOVACÍ SYSTÉM – KVAPKOVÁ ZÁVLAHA

Ovocné stromy, kríky, či zelenina potrebujú pre správny rast a bohatú úrodu správne dávkovanie vody. Odteraz to docielite vďaka jedinečnému, praktickému zavlažovaciemu systému.

Táto kvapková závlaha zabezpečí:

 • správne množstvo vody
 • polievanie vo vami určenom čase
 • polievanie aj okrasných rastlín a kvetov

 

 zavlazovaci-system-automaticky

 

PRE LEPŠÍ VÝVOJ RASTLÍN

Už sa vám nestane, že by ste zabudli, alebo nestihli popolievať vašu záhradu, trávnik, alebo obľúbené kvety. Všetko zabezpečí spoľahlivo unikátny závlahový systém na zavlažovanie s postrekomLen vďaka pravidelnému príjmu vody docielite, aby boli vaše rastliny krásne, prosperujúce a mohli lepšie rásť.

 

ZAVLAŽOVACÍ SYSTÉM SO ŠIROKÝM PRÍSLUŠENSTVOM

Tento jedinečný systém kvapkovej závlahy zahŕňa v sebe bohaté príslušenstvo, vďaka ktorému si jednoducho, pohodlne a na mieru zostavíte taký zavlažovací systém, aký potrebujete. K dispozícii vám bude:

 • 40 metrov hadice
 • 40 dvojitých výstupných trysiek
 • časovač

 

ŠETRÍ ČAS I VODU

Vďaka inštalácii tohto setu kvapkovej závlahy ušetríte váš čas i peniaze za vodu. Zavlažovací systém sa spustí a začne polievať, keď to bude podľa vás potrebné. Vy môžete oddychovať. Navyše dokáže rovnomerne zavlažovať vaše rastliny priamo v blízkosti koreňa, čím značne šetrí vodou.

 

 jedinecny-automaticky-zavlazovaci-system

 

DO KVETINÁČOV I DO OTVORENÝCH PRIESTOROV

Praktický automatický zavlažovací systém je určený na zavlažovanie malých, stredných aj veľkých rastlín v kvetináčoch, na polievanie okrasných záhonov, okrasných krovín, či trávnika. Je to ideálne riešenie pre záhradkárstvo – jednoducho vyriešite závlahu mnohých rastlín na veľkej ploche.

 

PROGRAMOVATEĽNÝ ČAS ZAVLAŽOVANIA

Úžasný kvapkový zavlažovací systém obsahuje praktický, programovateľný časovač na zavlažovanie záhrady. Pohodlne si nastavíte čas zavlažovania záhrady na ľubovoľný čas, dokonca aj keď nie ste doma.

 

JEDNODUCHÉ ZOSTAVENIE

Postavte si vlastnú vodovodnú sieť pre svoje rastlinky. Poľahky to zvládnete a navyše dostanete kvapkovú závlahu tam, kde ju naozaj budete potrebovať.

Zavlažovací systém zostavíte jednoducho:

 • pospájate rozvodové a kapilárne hadice pomocou rozbočovacích kusov priamo do trysky
 • trysku zapichnete do zeme
 • systém napojíte k zdroju vody
 • Závlaha je pripravená

 kvapkova-zavlaha

Balenie obsahuje:

 • 40 metrov hadice
 • 40 dvojitých výstupných trysiek
 • časovač

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: