Užitočný detský pisoár

Kód: DS34378217
€13,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Pisoár pre deti je nesmierne užitočný a moderný spôsob starostlivosti o vaše dieťa. Stáva sa z neho nepostrádateľný pomocník pri výučbe vášho dieťaťa, ako chodiť na záchod. Je ideálny aj v prípadoch že dieťa odmieta chodiť na nočník.

Hlavný princíp detského pisoára je v prirodzenom inštinktívnom napodobňovaní dospelých. Dieťa sa rýchlejšie učí opakovaním. Je mu prirodzenejšie chodiť na malú potrebu tam, kde chodia dospelý.

Detský pisoár ľahko upevníte pomocou silných prísaviek na stenu. Výšku si pohodlne nastavíte podľa potreby. Čistenie je nesmierne jednoduché, pohodlné a rýchle. Po vykonaní potreby stačí vybrať a vyprázdniť prednú nádržku.

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY DETSKÝ PISOÁR - TO NAJLEPŠIE RIEŠENIE 

Ak naučiť vášho chlapca chodiť na záchod? Odmieta chodiť na nočník? Práve pre vás prinášame tento jedinečný detský pisoár. Vďaka vernému dizajnu a inštinktívnemu opakovaniu sa vaše dieťa rýchlejšie naučí chodiť na záchod. Tento skvelý záchodík má tieto jedinečné vlastnosti: 

  • Rýchlo schnúci povrch
  • Univerzálna veľkosť
  • Hygienické a rýchle čistenie
  • Mlynské koleso na mierenie dovnútra 
  • Opakovateľné použitie
  • Jedinečný a funkčný dizajn

 

Užitočný detský pisoár 

 

PRE POHODLNÚ A EFEKTÍVNU VÝUČBU DETÍ 

Využívanie domáceho detského pisoára je nenahraditeľné počas výučby detí ale dá sa efektívne kombinovať s klasickou doskou na záchod alebo nočníkom. Skvelý a verný dizajn napodobňuje dospelácky záchod. Takto sa dieťa rýchlejšie naučí chodiť na malú.

 

ŠPECIÁLNY A FUNKČNÝ DIZAJN

Vďaka špeciálnym materiálom má pisoár vysokú pevnosť a bude vám slúžiť po dlhú dobu. Prísavky pevne prichytia pisoár na požadované miesto, takže sa nemusíte báť prípadnej nehody.

 

JEDNODUCHÉ A RÝCHLE ČISTENIE

Detský pisoár je zostavený zo základne, ktorá sa pripevní pomocou prísaviek na požadované miesto. Následne sa zavesí funkčná časť pisoáru. Čistenie je jednoduché, rýchle a pohodlné. Leštený náter vnútorných stien uľahčí každodennú hygienickú údržbu. Po potrebe pisoár nemusíte vyberať zo steny, stačí vybrať a vyprázdniť prednú nádržku.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: plast
  • Výška: 29 cm
  • Zelená farba

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: