DVOJBALENIE - Výkonný odpudzovač divokej zveri - diviakov, jeleňov, líšiek a iné

Kód: DA61015027
€80,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje divokú zver ako sú jelene, diviaky, líšky, kuny, veveričky a iné divoké zvieratá.

Za pomoci modernej technológie špeciálneho modrého svetla s premenlivou frekvenciou bezhlučne a netoxicky odpudzuje zvieratá.

Teraz už nemusíte znášať nežiadúce návštevy divej zveri, ako sú jelene, líšky a diviaky vo vašej blízkosti. Mobilný odpudzovač divokých zvierat s modrým odrážajúcim LED svetlom drží zvieratá ďalej od polí, lesov, domu, garáže, stodoly alebo záhrad. Signály ovplyvňujú ich nervový systém. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne, čo vedie k opusteniu priestorov.

Jedinečný patentovaný design zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti ľudí a nijako neublíži ani zvieratám. Iba ich donúti opustiť chránené priestory.

Je to tak účinné, humánne, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiaducimi návštevníkmi. Odpudzovač je určený do lesov, na polia, do parkov, sadov, vinice, chalupy, do kempov a iné exteriéri.

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na plašenie divokej zveri. Špeciálne modré svetlo je jednou z najúčinnejších a úplne bezpečných možností, ako sa zbaviť nežiaducich zvierat na vašom pozemku.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 3-balenie odpudzovača divokej zveri za výhodnú cenu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ DIVEJ ZVERI

Hľadáte riešenie ako si poradiť s diviakmi, srnkami či inými zvieratami? Chcete ochrániť vašu úrodu? Obávate sa o bezpečnosť vašich blízkych na chalupe či na záhrade? Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s diviakmi, jelenmi, líškami, veveričkami, dravou zverou a inými zvieratami.

Tento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný. 

  • Špeciálna svetelná technológia
  • Zmeňte svoju záhradu na silové pole odpudzujúce neželaných návštevníkov
  • Bez údržbové zariadenie napájané betériou
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Najvýkonnejšie zariadenie s veľkým dosahom 

 

AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ ZVIERAT

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu modrého svetla, ktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť váš pozemok. Potvrdený odstrašujúci účinok modrých reflektorov pri plašení zvierat je využívaný širokospektrálne. Zariadenie automaticky vydáva svetelnú sekvenciu (3x modrá proti divej zveri) v noci a za súmraku, slúžiace ako prirodzená a trvalá bariéra. Modrá sa v prírode (flóra a fauna) vyskytuje veľmi zriedka a naznačuje nebezpečenstvo pre zvieratá. Väčšina nočných zvierat sa tomuto svetlu aktívne vyhýba. Pociťujú strach a úzkosť a preto sa chránenému prostrediu vyhnú.

Môže účinne zabrániť vstupu zvierat na váš pozemok, k blízkosti chaty, domu, poškodeniu kolíziám divokej zvery s vozidlami, na ochranu vašich záhrad, polí a vašich plodín. Naše zariadenie slúži ako nepretržitý odstrašujúci prostriedok, pretože bliká autonómne.

Signály ovplyvňujú nervový systém zvierat. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Zvieratá radšej opustia tento priestor.

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ A HUMÁNNE RIEŠENIE

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odplašenia nežiadúcich zvierat. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ani iné metódy. Za pomoci modernej technológie svetelných signálov bezhlučne a netoxicky dokáže ochrániť váš pozemok. Takto poskytuje 24 hodinovú ochranu vašej záhrady.

 

AKO SA ODPUDZOVAČ POUŽÍVA

Prístroj je bezúdržbové bezdrôtové zariadenie, odolné voči zmenám poveternostných podmienok a vode. Jednoducho zaveste plašič na požadované miesto, zapnite ho a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných návštevníkov z vašej záhrady!

 

KDE UMIESTNIŤ PLAŠIČ

Plašič umiestnite kdekoľvek na záhrade alebo v exteriérnych priestorov ktoré potrebujete ochrániť napríklad na ovocné sady, lúky, farmy, ako aj počas cesty do kempu, v kempe,  kde je vysoké riziko zvierat. Umiestnite ho na dobre viditelné miesto.

 

NA AKÝKOĽVEK DRUH ZVIERAT

Využitie tohto odpudzovača je nesmierne široké. Využijete ho v boji proti diviakom, líškam, jeleňom, vtákom, medveďom ale aj inej divej zvery.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti zvieratám boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že odpudzovač vám vydrží

 

Návod na použitie: Odpuzovač divokej zveri SK-CZ


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: