DVOJBALENIE - Účinný odpudzovač švábov, hmyzu, myší a kún

Kód: DA41664333
€60,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Balenie obsahuje 2 odpudzovače švábov

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje šváby, komáre, hmyz, myši a kuny.

Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov netoxicky ochráni veľkú plochu. Signály ovplyvňujú nervový systém švábov, hmyzu, komárov a myší. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne, čo vedie k opusteniu priestorov.

Jedinečný patentovaný design zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti, dospelých. Je to tak účinné, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiaducimi návštevníkmi. Hodí sa do bytov, domov, pivníc, internátov, garáží a všade kde je klasická zásuvka.

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na ochranu vašej domácnosti. Špeciálna sonická technológia je jednou z najúčinnejších a úplne bezpečných možností ako sa zbaviť nežiaducich návštevníkov.


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 3-balenie odpudzovačov švábov za zvýhodnenú cenu.

Pozrite si tiež dalšie účinné plašiče a odpudzovače na rôzne druhy zvierat a hmyzu. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ ŠVÁBOV, HMYZU, MYŠÍ A KÚN

Hľadáte riešenie ako sa zbaviť dotieravých švábov, komárov, myší alebo kún? Hľadáte ekologické a bezpečné riešenie? Tento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný.

 • Ultrazvuková sonická technológia
 • Zmeňte svoj domov na silové pole odpudzujúce škodcov
 • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
 • Pre šváby, komáre, muchy, myši, potkany, kuny a iné

 odpudzovac-mysi,kun

AKO FUNGUJE MULTIFUNKČNÝ ODPUDZOVAČ?

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu sonických frekvenčných signálov, ktoré dokážu netoxicky ochrániť veľkú plochu. Signály ovplyvňujú nervový systém hmyzu. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Frekvenčné signály neškodia ľuďom a nie je na nich preukázaný žiadny negatívny účinok. Neprodukuje žiadne známe rušenie, ktoré by bolo nebezpečné pre okolité el. prístroje. 

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odstránenia švábov, komárov a hmyzu, myší a potkanov z vášho domova. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ktoré škodia vášmu zdraviu. Jednoducho pripojte túto elektronickú jednotku do štandardnej elektrickej zásuvky a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných škodcov z vášho domu! Za pomoci modernej technológie OSZI.10.0 TECHNOLOGY pulzujúci intervalový spínač (technológia oscilujúcich frekvencií) zabráni tomu aby si hmyz a myši na zvuk zvykli.

 

 odpudzovac-svabov

 

AKO SA ODPUDZOVAČ POUŽÍVA?

Prístroj postačuje zasunúť do elektrickej zásuvky, čím sa automaticky uvedie do činnosti. Trvalo a ekologicky udržateľným spôsobom chráni vašu domácnosť. Prístroj má zabudované 3 módy pre presné a účinné plašenie.

 • A - Komáre, pavúky a hmyz
 • B - Myši a potkany
 • C - Šváby a kuny

 

KDE UMIESTNIŤ PLAŠIČ

Plašič umiestnite kdekoľvek do interiérových priestorov ktoré potrebujete ochrániť. Je ideálny do pivníc, na povaly, do garáží, kuchýň, izieb, kancelárií, skladov, internátov a všade, kde si potrebujete poradiť s neželanými návštevníkmi. Zariadenie zapojte do zásuvky tak, aby  mu neprekážali, skrine, závesy či iný nábytok. Účinný dosah je cca 40m² v závislosti od členitosti priestoru. 

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti švábom, myšiam a hmyzu boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že odpudzovač vám vydrží

 

 odpudzovac-svabov,-mysi

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Prevádzkové napätie: 230 V~, 50 Hz
 • Trieda ochrany: II
 • Typ ochrany: krytý
 • Príkon: približne. 1 Watt
 • Oblasť pôsobenia: cca. 40 m²

 

Návod na použitie: Odpudzovač švábov SK-CZ


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: