DVOJBALENIE - Výkonný lapač hmyzu - do exteriéru

Kód: DA81040436
ZADARMOZADARMO
unikatny solarny lapac proti hmyzu
€64,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tento výkonný lapač hmyzu, ktorý Vám pomôže zbaviť sa otravného hmyzu na vašej záhrade či terase. Je vhodný na komáre, muchy ale aj iný lietajúci či lezúci hmyz.

Za pomoci modernej technológie UV svetla priláka hmyz a ľahkým dotykom ho nadobro zlikviduje. Zariadenie môžete využívať kdekoľvek na záhrade, chalupe terase, balkónoch či v iných exteriéroch.

Jedinečný patentovaný dizajn zabezpečí, že lapač je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti, dospelých, mačky, psy a iné domáce zvieratá. Je to tak účinné, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s otravnými komármi a muchami. 

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na ochranu vašej záhrady. Napájanie pomocou solárneho panelu so vstavanými batériami zabezpečí, že zariadenie Vám bude spoľahlivo slúžiť po celú noc. Najkvalitnejšie materiály sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE ÚČINNÝ LAPAČ KOMÁROV, MÚCH A HMYZU DO EXTERIÉRU

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými komármi raz a navždy? Chcete sa zbaviť dotieravých múch na vašej záhrade? Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s dotieravým hmyzom. Tento jedinečný lapač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný.

 • Špeciálna UV technológia
 • Jednoduchá inštalácia a manipulácia
 • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
 • Napájané pomocou solárneho panelu
 • Pre komáre, muchy, lietajúci aj lezúci hmyz

 

 unikatny-solarny-lapac-proti-hmyzu

 

AKO FUNGUJE LAMPA PROTI KOMÁROM A HMYZU?

Tento jedinečný lapač využíva najmodernejšiu UV technológiu vďaka ktorej vábi hmyz.  Vďaka tejto technológii hmyz priletí k lampe. Ihneď ako sa hmyz dotkne alebo len trošičku zavadí o výplet, tak dostane ranu elektrickým prúdom a máte od neho pokoj.

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odstránenia hmyzu z vašej záhrady. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ktoré škodia vášmu zdraviu. Jednoducho nainštalujete túto elektronickú jednotku do exteriéru, zapnete a sledujte, ako pomáha odstrániť otravných škodcov! Za pomoci modernej UV technológie a elektriny bezhlučne a netoxicky Vás dokáže zbaviť komárov, múch, ôs, molí...

 jedinecny-lapac-hmyzu

AKO SA LAPAČ POUŽÍVA?

Pred prvým použitím je potrebné prístroj nabiť na priamom slnku 1 až 2 dni. Prístroj zapnete pomocou tlačidla ON.  Môžete navoliť UV osvetlenie, ktoré priťahuje hmyz alebo dekoračné. Dióda sa zapína súmrakovým senzorom.

 

KDE UMIESTNIŤ LAPAČ?

Lapač hmyzu umiestnite kdekoľvek do exteriérov ktoré potrebujete ochrániť. Je ideálny do záhrad, kempov, pri stanovačkách, na terasy balkóny a všade, kde si potrebujete poradiť s dotieravým hmyzom. Lapač umiestnite do otvoreného priestoru, tak aby nebol ničím prekrytí a aby bol k nemu dobrý prístup.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti hmyzu boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že lapač vám vydrží. Lapač hmyzu je navyše vybavený kvalitnou batériou, ktorá je napájaná zo solárneho panelu. Takto Vás bude chrániť 24 h s využitím zelenej energie. 

 

 lapac-hmyzu

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Solárna INSECT CAMP LED / UV lampa
 • Zabíja hmyz elektrickým prúdom
 • Účinne bojuje proti muchám, komárom, moliam, osám a inému lietajúcemu hmyzu
 • Doba svietenia až 8 hodín pri úplnom nabití
 • 2 režimy prevádzky:
 • Biela LED na dekoráciu
 • UV LED na prilákanie hmyzu
 • Dióda zapnutá súmrakovým senzorom - vypínač ON / OFF

 


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: