Praktická podložka pod myš s opierkou zápästia

Kód: DS90235325
€9,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte jedinečnú ergonomickú podložku pod myš s opierkou zápästia a vaša práca s myšou na PC a notebooku bude presnejšia a pre vaše zápästie prirodzenejšia.

Unikátny ergonomický tvar gélovej podložky pod myš a mäkká opierka zápästia pomáhajú udržiavať vaše zápästie pri používaní počítača v prirodzenej polohe. Poskytne vám plný komfort práce a zabráni únave a bolestiam zápästia.

Je kompatibilná s optickými aj laserovými myšami.

Povrch praktickej ergonomickej podložky pod myš je vyrobený z vysokokvalitného materiálu, ktorý ponúka množstvo výhod. Užijete si jednoduchú, pohodlnú a presnú  manipuláciu s myšou. Úžasnou kvalitou je aj udržateľne čistý povrch.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete balenie okuliarov na počítač, ktoré aktívne chránia zrak a minimalizujú namáhanie a únavu očí.

Spoznajte tieto unikátne dierkované okuliare, ktoré Vám môžu pomôcť pri bolesti a únave očí, ako aj pri krátkozrakosti a iných očných vadách.  

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PRAKTICKÁ PODLOŽKA POD MYŠ

Aj vy trávite veľa času pri práci s počítačom? Aj vás často bolí zápästie, či celá ruka? Teraz vám pomôže praktická ergonomická podložka pod myš. Odbúrava záťaž na zápästie a vďaka špeciálnemu povrchu uľahčuje samotný pohyb myši.

Sami pocítite rozdiel.

 podlozka-pod-mys-s-opierkou

 

PRECÍZNA PRÁCA NA PC A NOTEBOOKU

Povrch tejto vynikajúcej gélovej podložky pod myš je pokrytý materiálom, ktorý zaručuje vysokú presnosť sledovania pohybov myši. Budete môcť pracovať presnejšie a tým aj rýchlejšie.

 

S OPTICKÝMI A LASEROVÝMI MYŠAMI

Táto vysokokvalitná ergonomická podložka pod myš je kompatibilná s optickými aj laserovými myšami.

 

ERGONOMICKÝ TVAR S OPIERKOU ZÁPÄSTIA

Gélová podložka pod myš -ergonomická pomáha udržiavať zápästie v prirodzenej polohe pri používaní počítača.

Všetkým druhom odrenín či preťažení spojených s prácou s myšou sa spoľahlivo vyhnete vďaka ergonomickej opierke zápästia s mäkkou výplňou.

 

 ergonomicka-podlozka-pod-mys-jedinecna

PROTIŠMYKOVÝ DIZAJN

Praktický protišmykový dizajn podložky vám výrazne uľahčí prácu na PC. Nemusíte sa báť, že sa  vám bude hýbať a tak prekážať pri práci.  Naopak, pomôže vám získať stabilitu, presnosť a istotu pri vašej práci.

 

VÝNIMOČNE HLADKÝ POVRCH

Povrch ergonomickej podložky pod myš je výnimočne hladký. Okamžite sa to odrazí na kvalite práce s myšou. Neblokuje pohyby, ale naopak poskytuje trenie potrebné na „cítenie“ pohybu myši.

 

VŽDY ČISTÝ POVRCH

Vďaka vysokokvalitnému materiálu je podložka pod myš vodeodolnáNeabsorbuje žiadne tekutiny, rozliaty nápoj sa na ňom drží vo forme tekutiny. Stačí ju utrieť handričkou. Udržať čistý povrch nie je najmenší problém.

 

 unikatna-ergonomicka-podlozka-pod-mys

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery (dĺžka/šírka): 23 x 20 cm
  • Hmotnosť: 135 g
  • Farbu produktu posielame na základe našej skladovej dostupnosti.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: