Lepiace pištole

SPOĽAHLIVÝ SPÔSOB RÝCHLEHO SPÁJANIA MATERIÁLOV

Ak hľadáte spoľahlivý spôsob rýchleho a jednoduchého spájania materiálov, lepiaca pištoľ môže byť presne to, čo potrebujete. Tieto univerzálne nástroje používajú zahriate lepiace tyčinky na vytvorenie pevného a dlhotrvajúceho spoja medzi rôznymi materiálmi, od papiera a látky až po plast a kov.

V našom e-shope ponúkame široký výber kvalitných lepiacich pištolí a lepiacich tyčiniek, ktoré vyhovujú všetkým vašim potrebám lepenia. Či už ste profesionálny remeselník, alebo len hľadáte pohodlný spôsob, ako riešiť domáce projekty pre domácich majstrov, máme pre vás ideálnu lepiacu pištoľ.


 

Najpredávanejšie

lepiace tyčinky 11mm
Kvalitné tyčinky do tavnej pištole
Skladom (>5 ks)
DS61851390
 
€4,99
praktická tavná pištoľ
Kvalitná tavná pištoľ
Skladom (>5 ks)
DS15574501
 
€10,99
2 položiek celkom
praktická tavná pištoľ
€10,99

  Tavná lepiaca pištoľ pre kreatívnu tvorbu. Určená na aplikáciu pri modelovaní umenia, remesla, hračiek, umelých a slamených kvetov, vianočných stromčekov, kovu, dreva,...

DS15574501
lepiace tyčinky 11mm
€4,99

Lepiace tyčinky s dĺžkou 18 cm as priemerom 11 mm. Náhradný lepiaci tmel pre tavné pištole vo forme tyčiniek. Vhodné na lepenie papiera, kartónov, dreva, kože, kameňov, kovov,...

DS61851390

Naše lepiace pištole sa dodávajú v rôznych veľkostiach a štýloch, aby vyhovovali vašim potrebám, od miniatúrnych lepiacich pištolí, ktoré sú ideálne na malé projekty, až po väčšie modely, ktoré zvládnu náročnejšie aplikácie. Ponúkame aj bezdrôtové lepiace pištole pre väčšie pohodlie, ako aj modely s duálnou teplotou, ktoré umožňujú prepínať medzi nastavením nízkej a vysokej teploty pre ešte väčšiu všestrannosť.

Samozrejme, lepiaca pištoľ je len taká dobrá, ako lepiace tyčinky, ktoré s ňou používate, a preto ponúkame aj široký sortiment vysokokvalitných lepiacich tyčiniek, z ktorých si môžete vybrať. Či už potrebujete číre alebo farebné lepiace tyčinky, vysokoteplotné alebo nízkoteplotné varianty, máme pre vás dokonalé možnosti, ktoré vyhovujú vašim potrebám.