Výkonné dúchadlo na gril na oheň

Kód: DS45350169
€14,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
  

Spoznajte praktické dúchadlo na oheň, ktoré vám uľahčí a spríjemní vaše grilovanie. Jednoducho, rýchlo a spoľahlivo vám pomôže pri zapálení ohňa a rozžeravení uhlia.

Vďaka výkonnej vstavanej turbíne poháňa dúchadlo na grilovanie vzduch smerom do ohňa, čo podporí lepšie horenie. Navyše vám pri práci nebudú prekážať žiadne káble z dúchadla, pretože je napájaný batériou.

Jedinečné dúchadlo na gril vás očarí svojim kompaktným dizajnom. Budete si ho môcť vziať kamkoľvek, kde budete chcieť grilovať.

Toto špeciálne dúchadlo na oheň poteší každého milovníka záhradného grilovania – ženu i muža. Je teda vhodný aj ako darček šitý na mieru. Isto každého poteší.


 

NÁŠ TIP

Pozrite si aj ďalšie produkty a vychytávky na grilovanie

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VYNIKAJÚCE DÚCHADLO NA OHEŇ

Užite si grilovanie naplno. Vďaka jedinečnému, praktickému elektrickému dúchadlu na oheň zvládnete zapaľovanie ohňa v priebehu okamihu. Už žiadne trápenie sa so zdĺhavou prípravou. Dúchadlo na gril môžete samozrejme používať v prípade potreby aj počas grilovania.

 

duchadlo-na-ohen

 

POHODLNÉ POUŽITIE - BEZ ZBYTOČNEJ NÁMAHY

Použitie vynikajúceho dúchadla na oheň je veľmi pohodlné. Nebudete už musieť viac fúkať na uhlie, aby ste podporili horenie. Už žiadna námaha. Všetku prácu zvládne za vás unikátne dúchadlo na oheň. 

 

UŠETRÍTE VAŠE PENIAZE

Áno, je to pravda. Vďaka tomuto praktickému dúchadlu na grilovanie ušetríte vaše peniaze. Nebude už viac potrebné kupovať žiadne chemické podpaľovače, aby ste si mohli dopriať vaše obľúbené grilované jedlo u vás doma. Navyše sa nebudete musieť obávať, že zvyškové výpary z chemických podpaľovačov ovplyvnia chuť a kvalitu vášho grilovaného jedla.

 

BEZPEČNÁ MANIPULÁCIA

Manipulácia s elektrickým dúchadlom na gril je úplne bezpečná. Je veľmi ľahký, preto sa vám s ním bude vynikajúco pracovať. Stačí stlačiť tlačidlo POWER a dúchadlo začne fúkať do ohňa vzduch. Vy sa k ohňu nebudete musieť približovať veľmi blízko ako pri klasickom zapaľovaní ohňa.

 

 prakticke-duchadlo-na-gril-na-ohen

 

FUNGUJE BEZ KÁBLOV

Špeciálne dúchadlo do ohňa na grilovanie je napájané batériou R20, ktorá uvedie do pohybu vstavanú turbínu. Dúchadlo bude funkčné a vám pri grile nebudú prekážať žiadne káble.

 

KOMPAKTNÝ DIZAJN

Vynikajúce dúchadlo, vyrobené z kvalitných materiálov, je vďaka svojmu kompaktnému dizajnu vhodné na prácu s rôznym typom grilu. Kdekoľvek pôjdete grilovať, s kompaktnými rozmermi 9 x 8 x 13 cm ho môžete bez problémov pribaliť. Uľahčí a spríjemní vám grilovanie.

 

VHODNÉ AKO DARČEK

Toto úžasné dúchadlo na oheň je vhodné ako jedinečný a praktický darček pre každého, kto rád griluje. Určite ho ocení už pri prvom použití.

 

 duchadlo-na-gril-na-ohen

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • materiál: PP + hliníková zliatina
  • rozmery: 9/8/13 cm
  • napájanie: batéria R20 (nie je súčasťou balenia)
  • hmotnosť: 0,13 kg

 

NÁŠ TIP

 

PRAKTICKÝ ELEKTRICKÝ ZAPAĽOVAČ S FLEXIBILNOU HLAVICOU

 

flexibilný nabíjateľný elektrický zapaľovač

 

Spoznajte jedinečný elektrický zapaľovač, ktorý vás nikdy nesklame. Grilovačka, kempovanie či vytvorenie romantickej atmosféry vo vašej obývačke bude vďaka nemu hračka.

 

 

ŠPECIÁLNA ŠPIRÁLA NA OHREV DO AUTA

 

špirála na ohrev v aute

 

Bez ohľadu na to, kde ste alebo aké je počasie, či ako dlho trvá vaša cesta, táto špeciálna špirála na ohrev v aute uchová kávu, čaj a iné nápoje vždy teplé. Zohrieva a udržiava teplotu na dlhé hodiny.

 

  

ŠPECIÁLNY TERMO HRNČEK DO AUTA

 

termo hrnček do auta

 

Spríjemnite si vašu cestu špeciálnym hrnčekom do auta. Vďaka nemu znížite rýchlosť chladenia tekutiny. Ak cestujete celé hodiny, nemajte obavy, do pár minút vám zohreje nápoj a vy si ho tak môžete vychutnávať počas celej cesty autom.

 

 

JEDINEČNÝ ELEKTRICKÝ OHRIEVAČ HRNČEKOV

 

elektrický ohrievač hrnčekov

 

Vychutnajte si váš obľúbený nápoj vždy príjemne teplý so špeciálnym elektrickým ohrievačom hrnčekov. S jeho pokročilým systémom kontroly teploty už nikdy nebudete mať studený nápoj.

 

 

LENIVÝ HRNČEK - SAMOMIEŠAJÚCI HRNČEK 

lenivý hrnček - samomiešajúci hrnček

Spoznajte tento praktický samomiešajúci - lenivý hrnček, ktorý je určený pre všetkých ľudí, ktorí milujú komfort a pohodlie. Tento skvelý pomocník vám v okamihu dôkladne zamieša váš obľúbený nápoj. Či už sa jedná o kávu, čaj, alebo nejaký drink, hrnček na povel urobí všetku prácu za vás a vy si už len vychutnáte tú príjemnú chuť a sladké nič nerobenie.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: