Statívy

STATÍV PRE SVOJE MOBILNÉ ZARIADENIE

Ste tvorca obsahu alebo fotografický nadšenec a hľadáte dokonalý statív pre svoje mobilné zariadenie? Nehľadajte ďalej ako v našej ponuke jedinečných flexibilných mobilných statívov! Naše statívy sú navrhnuté tak, aby poskytovali stabilnú základňu pre vaše mobilné zariadenie bez ohľadu na to, kde sa nachádzate alebo na akom povrchu pracujete.

Naše statívy sú vyrobené z vysokokvalitných a odolných materiálov a sú konštruované tak, aby vydržali opotrebovanie pri častom používaní. Sú tiež navrhnuté s ohľadom na flexibilitu, takže ich môžete nastaviť podľa svojich potrieb a zakaždým získať dokonalý záber.


 

Najpredávanejšie

b6cacd9e47c81b83a7c92e
Jedinečný flexibilný statív na mobil
Skladom (>5 ks)
DS76930225
 
€10,99
1 položiek celkom
b6cacd9e47c81b83a7c92e
Akcia Tip
€10,99

Jedinečný flexibilný statív na mobil je unikátna pomôcka pre všetkých, ktorí milujú fotenie a natáčanie. Bezpečne a účinne pripevníte svoj mobil následne statív môžete položiť...

DS76930225

Jednou z najunikátnejších vlastností našich flexibilných mobilných statívov je ich schopnosť ohýbať sa a ohýbať rôznymi spôsobmi, čo vám umožní umiestniť zariadenie do akéhokoľvek uhla alebo výšky. Vďaka tomu sú ideálne na zachytávanie úžasných fotografií a videí z rôznych perspektív, či už snímate krajiny, portréty alebo akčné zábery.

Okrem svojej flexibility sú naše statívy aj vysoko prenosné, takže sú ideálne na použitie na cestách. Sú ľahké a kompaktné, takže ich môžete ľahko zbaliť do tašky alebo batohu a vziať so sebou kamkoľvek pôjdete. Vďaka tomu sú ideálne na fotografovanie na cestách alebo na zachytávanie obsahu za pochodu.