Unikátne osvetlenie na slnečník

Kód: DS16657321
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
Spoznajte unikátne osvetlenie na slnečník, ktoré vám umožní užívať si vaše vonkajšie pohodlie aj po zotmení. Doprajte si príjemné večery vonku s dokonalým osvetlením slnečníka.

Inštalácia zariadenia na osvetlenie slnečníka s rozmermi 16 x 16 x 2,5 cm je veľmi jednoduchá. Zabezpečí vám vynikajúcu svietivosť s možnosťou nastavenia troch rôznych intenzít svetla, čiže 4, 20 alebo 24 LED.

Na prevádzku osvetlenia slnečníka potrebujete iba 4 x AA batérie, čo je skutočne ľahko dostupný variant. Doba svietenia je 12 hodín a svetelný tok 400 lm.

Vďaka univerzálnemu dizajnu je toto profesionálne osvetlenie vhodné pre slnečníkové tyče s priemerom 2,7 - 4,7 cm. S úžasným dosvitom až 20 m vám zabezpečí dostatočné osvetlenie aj v noci.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete perfektný plážový dáždnik za zvýhodnenú cenu.

Tu nájdete špeciálny stojan na slnečník – na kolieskach za zvýhodnenú cenu.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

ORIGINÁLNE OSVETLENIE NA SLNEČNÍK

Hľadáte spôsob, ako ešte viac využiť svoj slnečník? Riešením môže byť originálne osvetlenie pre slnečník, ktoré vám ponúka možnosť vychutnať si vaše večerné pohodlie, aj keď sa stmieva. S našim osvetlením pre slnečník vám už nebude nič brániť v tom, aby ste trávili čas vonku, kedykoľvek si budete želať.

 

unikátne-osvetlenie-na-slnečník

 

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Inštalácia je veľmi jednoduchá a vyžaduje si len niekoľko minút. Unikátne osvetlenie pre slnečník je navrhnuté tak, aby bolo vhodné pre slnečníkové tyče s priemerom 2,7 - 4,7 cm. Po nainštalovaní môžete nastaviť intenzitu svetla podľa vašich potrieb a okolností s možnosťou voľby z 3 rôznych intenzít.

 

VYNIKAJÚCA SVIETIVOSŤ

Svetelný tok 400 lm zabezpečí dostatočné množstvo svetla, aby ste si mohli vychutnať vonkajšie prostredie, aj keď je tma. Doba svietenia 12 hodín vám zaručí dlhé hodiny príjemného osvetlenia a dosvit až 20 metrov umožní dokonalo vidieť všetko, čo sa deje okolo vás.

 

3 REŽIMY INTENZITY SVETLA

Špeciálne osvetlenie pre slnečník disponuje 3 režimami svetla, ktoré môžete ľahko nastaviť podľa vašich potrieb. Zapnete podľa potreby 4, 20 alebo 24 LED.

S touto možnosťou voľby z troch rôznych intenzít svetla, si môžete prispôsobiť osvetlenie podľa okolností. Môžete si tak vychutnať vonkajšie prostredie ešte viac. Dokážete vytvárať príjemnú atmosféru pri relaxácii alebo zosilniť svetlo, aby ste si mohli pohodlne čítať knihu alebo hrať stolné hry s rodinou, či priateľmi vonku, aj keď sa stmieva.

 

profesionálne-osvetlenie-na-slnečník

 

PRAKTICKÁ PREVÁDZKA

Úžasné osvetlenie pre slnečník prevádzkujete na batérie 4 x AA nájdete tu: Vďaka tomu je takéto osvetlenie možné použiť kdekoľvek.

S rozmermi 16 x 16 x 2,5 cm osvetlenie pre slnečník nezaberá veľa miesta a dokážete ho jednoducho skladovať.

USB kábel zabezpečí rýchle nabíjanie batérií.

 

PRE SLNEČNÍKOVÉ TYČE S PRIEMEROM 2,7 - 4,7 CM

Vďaka svojmu univerzálnemu dizajnu môže byť toto jedinečné osvetlenie ľahko inštalované na väčšinu slnečníkových tyčí s priemerom 2,7 - 4,7 cm. Umožní tak každému ešte príjemnejšie vnímanie vonkajšieho prostredia, aj keď sa stmieva.

 

PRE ORIGINÁLNU ATMOSFÉRU

S jedinečným osvetlením na slnečník získate nové možnosti a ľahko si užijete pohodlné večery vonku. Nechajte sa očariť krásou západu slnka a vykúzlite si originálnu atmosféru s perfektným osvetlením slnečníka.

 

originálne-osvetlenie-na-slnečník 

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • možnosť nastavenia 3 intenzít svetla – 4, 20 alebo 24 LED
  • svetelný tok 400 lm, doba svietenia 12 hodín
  • dosvit až 20 m
  • vhodné pre slnečníkové tyče s priemerom 2,7 - 4,7 cm
  • prevádzka na batérie 4 x AA (nie sú súčasťou balenia)
  • rozmery: 16 x 16 x 2,5 cm
  • USB kábel
  • veľmi jednoduchá inštalácia

 

NÁŠ TIP

ŠPECIÁLNA SVETELNÁ REŤAZ

svetelná reťaz

Podmanivá svetelná reťaz atraktívnym spôsobom vyrieši osvetlenie v interiéri i v exteriéri. Je jedinečným dekoračným prvkom pre rôzne špeciálne i každodenné príležitosti.

 

 

PÔSOBIVÁ SOLÁRNA GIRLANDA

 

solárna girlanda

Spoznajte očarujúcu solárnu girlandu, ktorá vám jednoducho a efektívne vytvorí nový a dokonalý vzhľad vašej záhrady alebo terasy a zároveň zabezpečí nádherné, účinné a energeticky efektívne osvetlenie vonkajších priestorov.

 

 

SOLÁRNA ZÁHRADNÁ LAMPA

 

solárna záhradná lampa

Kvalitné vonkajšie osvetlenie vám pomôže vylepšiť váš exteriér na maximum. Vďaka tejto záhradnej lampe dokážete osvetliť záhrady, verandy, balkóny, priestory pred garážou či domom a iné exteriery.

 

 

PODMANIVÉ PLÁVAJÚCE LED SVETLO DO BAZÉNA

 

plávajúce LED svetlo do bazéna

Vyskúšajte očarujúce plávajúce LED svetlo do bazéna a vykúzlite si aj u vás doma fantastickú atmosféru. Hodí sa do každého typu bazéna a určite vám spraví radosť pri pohľade na bazén i počas kúpania.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: