Výkonná zmršťovacia hadica - flexibilná naťahovacia hadica 15m - 45m - 60m

Kód: DS22840052 DS25675989 DS88494545 Zvoľte variant
€28,99 od €16,99 - - –41 % až –41 %
zmrstovacia flexibilna hadica
€28,99 od €16,99 - - –41 % až –41 % €23,99 / ks €30,99 / ks €16,99 / ks od €16,99 / ks
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant

 

Spoznajte túto výkonnú zmršťovaciu hadicu na vodu s ktorou behom okamihu premeníte vašu hadicu na profesionálnu vapku. Pri skladovaní zaberá zlomok miesta, je nesmierne ľahká a nezamotáva sa.

Nezáleží na tom, či potrebujete dokonale umyť auto, terasu, záhradný nábytok, karavan, poliať kvety či záhradu. S touto skvelou flexibilnou hadicou to hravo zvládnete.

Poskytne Vám maximálnu funkčnosť, kvalitu a spoľahlivosť.  Hadica sa pohodlne natiahne až do trojnásobku svojej dĺžky. Sama sa stiahne, pohodlne sa zloží. Nástavec na hadici ponúka rôzne režimy striekania vody.

Vďaka najkvalitnejším materiálom a poctivému spracovaniu má zmršťovacia hadica mimoriadnu životnosť a výkonnosť. Zažite mimoriadny výkon, odolnosť a pohodlné používanie.


 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA ZMRŠŤOVACIA HADICA  

Aj Vás už nebavia nepraktické záhradné hadice, ktoré sú zbytočne veľké a ťažké, zaberajú veľa miesta, stále sa zamotávajú? V takom to prípade musíte spoznať túto skvelú záhradnú hadicu. Jednoducho ju pripojíte pomocou rýchlospojky. Skvele sa ale hodí aj na dôkladné upratovanie a odstránenie všetkých nečistôt.

Revolučná záhradná hadica sa vie pri pustení vody automaticky rozvinúť až na trojnásobok svojej dĺžky. Po vypnutí vody sa zasa zvinie pre jednoduché a pohodlné skladovanie. Je ľahká, kompaktná, rozťahovacia, má veľký výkon a nezamotáva sa. 

 

 unikatna-zmrstovacia-hadica

 

KDE VŠADE JU VYUŽIJETE?

Špeciálna záhradná hadica je navrhnutá tak, aby ste behom okamihu mali k dispozícií profesionálne multifunkčné zariadenie. Nezáleží na tom, či potrebujete zalievať trávnik, vyčistiť auto, terasu, záhradný nábytok či okná, s touto hadicou pohodlne zvládnete. Vďaka rôznym režimom ju využijete na čokoľvek.

 

ERGONOMICKÝ DIZAJN

Hadica  je navrhnutá s dôrazom na ergonómiu a pohodlnosť používania. Hadica je výnimočne ľahká! Vďaka tomu odpadá námaha, ktorú vyžaduje používanie bežných ťažkých a objemných hadíc.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Zmršťovacia flexibilná hadica sa používa mimoriadne pohodlne. Jednoducho ju pripojíte pomocou rýchlospojky. Následne stačí pustiť vodu a sama sa natiahne. Potom už s ňou môžete začať pracovať. Následne po použití sa opäť sama stiahne do pôvodných rozmerov.

 

 jedinecna-zmrstovacia-hadica_1

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe tejto flexibilnej hadice boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby čo je zárukou funkčnosti a maximálnej životnosti produktu. Vďaka tomu budete s touto hadicou maximálne spokojný.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Záhradná hadica
  • Automaticky sa natiahne až 3x svojej pôvodnej dĺžky
  • Pre ľahké zalievanie
  • Kompaktné pre skladovanie
  • Ľahká váha
  • Pištol s nastavitelnými prúdmi súčasťou balenia
  • Varianty: 15m, 45m, 60m (v natiahnutom stave)

*Farba modrá a zelená. Expedujeme podľa skladovej dostupnosti.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: