Spoľahlivý alkohol tester - elektronický detektor alkoholu

Kód: DS24015259
Akcia Tip
€15,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Prinášame Vám moderný elektronický detektor alkoholu s digitálnym displejom pre zistenie hladiny alkoholu v krvi dychovou skúškou. Maximálne presný, ľahko ovládateľný a spoľahlivý osobné alkohol tester je veľmi citlivý, kompaktný a dômyselne navrhnutý.  

Alkohol tester je jednotkou vo svojej cenovej kategórii . Je určený na zistenie hladiny alkoholu v dychu s rozsahom stupnice už od: 0,00 - 1,90 ‰.  

Buďte si naozaj istí, ako sadnete za volant a kúpte si osobné alkohol tester na kontrolu hladiny alkoholu v krvi. Je vhodný ako pre meranie hladiny alkoholu pred jazdou autom, aj pre náhodné orientačné skúšky zamestnancov v práci. Občas sa hodí aj pre Vašu kontrolu po vydarenej noci.  

Prístroj disponuje veľkým ľad monitorom pre jednoduché a presné odčítanie nameranej hodnoty. Automatické vypínanie vám pomôže šetriť batériu.

Vďaka kompaktným rozmerom a exkluzívnemu dizajnu si ho môžete vziať všade so sebou. V priehradky auta zaberie len malý kúsok miesta. Tento jedinečný alkohol tester spája kvalitu, profesionalitu a jednoduchosť.  


 

NÁŠ TIP 

Vyskúšajte okuliare na nočné videnie pre vodiča, ktoré zabraňujú oslepenie protiidúcimi autami, podporujú videnie v noci a v hmle a aktívne chráni zrak.  

Čistič autoskiel s mikrovláknom proti zahmlievaniu pomáha vďaka špeciálnej handričky z mikrovlákna zabraňovať zahmlievanie okien v aute.  

Kúpte si praktický organizér do auta na sedačku, ktorý vám prinesie vytúžený poriadok a množstvo odkladacieho priestoru

Pozrite sa na tiež ďalšie vychytávky pre vodiča.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

ALKOHOL TESTER SPOĽAHLIVÝ POMOCNÍK

Alkohol patrí medzi neoddeliteľnú súčasť ľudskej kultúry od nepamäti. Za volant ale rozhodne nepatrí. Ak by ste radi predišli tučné pokute, strate vodičského oprávnenia alebo ľudské tragédiu, odporúčame zvážiť nákup alkohol testeru.  

Prinášame Vám neoceniteľného pomocníka, ktorý vám rýchlo prezradí mieru zvyškového alkoholu v dychu. Spoľahlivý, presný, kvalitný alkohol tester a navyše za skvelú cenu.  

detektor-alkoholu  

DOSTATOČNÝ ROZSAH A SPOĽAHLIVOSŤ MERANIA  

Vďaka najmodernejšej technológie výroby polovodičového čidla dokáže tento alkohol tester odmerať množstvo alkoholu v dychu s dostatočnou presnosťou. Merný rozsah je dostačujúci pre bežné a opakované použitie.  

  • Nízka hmotnosť (82g) a kompaktné rozmery (11.8cm x 7cm x 2.8cm).  
  • Čas merania iba 5 sekúnd!  
  • Rozsah merania: 0,00 - 1 , 90 ‰.  
  • Automatické vypínanie pre šetrenie batérie.  
  • Napájanie: 2ks AAA batérie (nie sú súčasťou balenia).  
  • Senzor: Polovodičové čidlo. 

 

KOMPAKTNÉ ROZMERY A NÍZKA HMOTNOSŤ      

Vďaka kompaktným rozmerom (11.8cm x 7cm x 2.8cm), modernému dizajnu a ľahkej hmotnosti 82g sa z toho prístroje stal najobľúbenejšie osobné alkoholtester. Tento tester bol používaný a oceňovaný ako prémiový produkt motoristov v USA a na celom svete. Obstál obzvlášť vo vysokom pomere kvality a ceny. Vo svojej cenovej kategórii dosahuje nadpriemerné výsledky v presnom meraní.  

Elegantný dizajn a dobre čitateľný displej pre maximálnu komfort používania. Odolná konštrukcia zaistí dlhú životnosť produktu.  

tester-alkohol  

DLHÁ VÝDRŽ BATÉRIE  

Alkohol tester je napájaný pomocou 2ks AAA batérií . Vďaka zabudovanému automatickému vypnutiu pomáha spoľahlivo šetriť batérie, čo zvyšuje ich životnosť. Batérie Vám spoľahlivo vydržia po množstve meraní.  

 

VYNIKAJÚCI POMER, KVALITA A CENA  

Hlavnou prednosťou tohto alkohol testeru je pomer nízka cena k vysokej kvalite testera. Tester vďaka kvalitným materiálom a modernej technológie výroby je dostatočne presný, tak aby zodpovedal potrebám osobného použitia.  

 

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE  

Jednoduchosť ovládania si zamilujete. Funguje tak, že do neho fúknete a na displeji sa vám ukáže, koľko miligramov alkoholu máte v litri vydýchnutého vzduchu. Ovláda sa veľmi jednoducho pomocou jedného tlačidla. Doba merania je len 5 sekúnd. Následne sa Vám zobrazí nameraná hodnota.  


Jednoznačne najpredávanejší ALKOHOL TESTER v kategórii domácich alkohol tester TERAZ za skvelú cenu!


 

VEĽKÁ A PODSVIETENÁ LCD OBRAZOVKA  

Veľká a podsvietená LCD obrazovka pomáha zreteľne vidieť odčítané hodnoty. Vyhýbajte sa tak nejasnostiam a zaistite si bezpečnosť a presnosť merania.  

 

ŽIADNE ĎALŠIE INVESTÍCIE  

Pre používanie tohto alkohol testeru nie je nutné dokupovať náustkov samostatne. Balenie obsahuje až 5 náustok. Náustky nevyhadzujte, sú ľahko čistiteľné. S týmto prístrojom ušetríte ďalšie peniaze za potrebné dokupovania náustkov.  

 

OTESTUJTE SEBA I VAŠICH PRIATEĽOV ČI RODINU  

Vďaka ľahko čitateľné LCD obrazovke, mimoriadnej životnosti batérie a piatich doplnkovým náustkom, je ideálny pre testovanie seba, vašich priateľov a rodiny. Vezmite si ho so sebou kamkoľvek idete a získajte pokoj a istotu že už môžete bezpečne riadiť.  

   

NÁŠ TIP PRE PRESNÉ MERANIE  

Na presný výsledok je potrebné čakať 20 minút po vypití alkoholu na testovanie. Pred testovaním nefajčite a nejedzte 20 minút. Pri viacnásobnom testovaní nechajte odpočívať dve minúty a potom ho znova použite.  


 

NÁŠ TIP

 

VÝKONNÝ ANTIRADAR 

antiradar

Spoznajte tento jedinečný antiradar, ktorý vás pomôže ochrániť pred zbytočnými pokutami. Vďaka modernej technológii pomáha detekovať všetky tipy radarov. Zároveň úspešne potláča falošné poplachy.

 

 

UNIKÁTNA PRENOSNÁ HD KAMERA S LCD OBRAZOVKOU

prenosná HD kamera s LCD obrazovkou do auta

Vyskúšajte vynikajúcu prenosnú HD kameru s LCD obrazovkou do auta, ktorá vám zabezpečí kamerový záznam z jazdy i počas parkovania. Jednoducho získate spoľahlivý dôkaz o situácii v prípade nehody, či vandalizmu.

 

 

SPOĽAHLIVÉ CÚVACIE A PARKOVACIE SENZORY

cúvacie a parkovacie senzory

Vyskúšajte praktické cúvacie a parkovacie senzory a užite si bezpečné, rýchle a bezproblémové parkovanie dokonca aj v preplnených mestách, či garážach.

 

 

KVALITNÁ AUTONABÍJAČKA 

autonabíjačka na batérie

Spoznajte profesionálnu autonabíjačku na batérie a získate kvalitný servis pre takmer všetky typy batérii vo vašich autách, motorkách, kosačkách a člnoch.

 

 

KVALITNÁ ŠTARTOVACIA POWERBANKA - ŠTARTOVACÍ ZDROJ

zdroj a powerbanka - jump štartér

Vyskúšajte praktickú štartovaciu powerbanku, vďaka ktorej spoľahlivo a rýchlo naštartujete vašej auto v akomkoľvek nepriaznivom počasí. Máte istotu, že vás nezaskočí žiadna slabá, alebo vybitá batéria. Tento jedinečný štartovací zdroj, štartér vám zároveň ponúkne niekoľko ďalších užitočných funkcií.

 

 

PRAKTICKÝ SENZOR A MERAČ TLAKU V PNEUMATIKÁCH

 

senzor a merač tlaku v pneumatikách

Spoľahlivý senzor a merač tlaku v pneumatikách je prístroj, vďaka ktorému si zvýšite vaše bezpečie na cestáchZískate neustály prehľad o stave tlaku a teploty vo vašich pneumatikách. Ak nastane zmena, v okamihu vás upozorní.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: