Roletky do auta

VYSOKOKVALITNÉ ROLETY

Ak hľadáte riešenie, ktoré by počas horúcich letných dní udržalo vaše auto v chlade a pohodlí, rolety do auta môžu byť presne to, čo potrebujete. Náš online obchod ponúka širokú škálu vysokokvalitných roletiek do auta, ktoré sa ľahko inštalujú a používajú.

Naše rolety do auta sa dodávajú v rôznych veľkostiach a dizajnoch a sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré poskytujú účinnú ochranu pred slnečnými lúčmi. Dajú sa ľahko pripevniť na okná vášho auta a sú navrhnuté tak, aby sa hodili na väčšinu značiek a modelov.

Ak teda hľadáte jednoduchý a účinný spôsob, ako toto leto udržať svoje auto v chlade a pohodlí, pozrite si našu ponuku roliet do auta ešte dnes!


 

Najpredávanejšie

praktická slnečná clona na čelné sklo
 
€20,99
roletka do auta
Univerzálna roleta do auta
Skladom (>5 ks)
DS10154149
 
€20,99
kvalitne rolety do auta
Ochranné rolety do auta - sada 2 ks
Skladom (>5 ks)
DS70137863
 
€17,99
3 položiek celkom
roletka do auta
€20,99

  Spoznajte kvalitnú roletu do auta, ktoré dokonale chráni pred slnečným žiarením a teplom. Vďaka najkvalitnejším materiálom a špeciálnej technológií výroby je navrhnutá tak,...

DS10154149
kvalitne rolety do auta
Akcia Tip
€17,99

Spoznajte tieto kvalitné rolety do auta, ktoré dokonale chránia pred slnečným žiarením a teplom. Vďaka najkvalitnejším materiálom a špeciálnej technológií výroby sú navrhnuté...

DS70137863
praktická slnečná clona na čelné sklo
€20,99

  Spoznajte kvalitnú slnečnú clonu do auta, ktorá dokonale chráni pred slnečným žiarením a teplom. Vďaka najkvalitnejším materiálom a špeciálnej technológii je odolná a...

DS76832884

Okrem úľavy od horúčav naše rolety do auta poskytujú aj súkromie a pomáhajú znižovať oslnenie, čo môže byť užitočné najmä počas dlhých jázd autom. Sú tiež skvelým spôsobom, ako chrániť interiér vášho auta pred vyblednutím a poškodením spôsobeným pôsobením slnka.

V našom internetovom obchode sa snažíme poskytovať svojim zákazníkom čo najlepšie služby a produkty. Naše rolety do auta sú za prijateľné ceny a ponúkame rýchlu a spoľahlivú dopravu, aby ste svoju objednávku dostali včas.