Unikátny aportovač

Kód: DS75196098
€9,99 / ks
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Naši psí miláčikovia nám robia radosť toľkými vecami, že veľmi radi urobíme pre zmenu zasa radosť my im a vezmeme ich do parku, kde im hádžeme loptičku, aby sa poriadne prebehli. Ak nie ste zrovna šampión v hode, s týmto aportovačom sa ním stanete!

Stačí loptičku upevniť a švihnúť, a poletí desiatky metrov! Ideálne pre starších ľudí, deti a vlastne pre všetkých, ktorí majú tak neúnavného psíka, že ich z neustáleho hádzania bolí rameno. Uľahčí život aj ľuďom s boľavým chrbtom, ktorí sa tak nebudú musieť pre loptičky neustále ohýbať a jednoducho ho zdvihnú zo zeme. 

  • Vrhač loptičiek
  • Materiál: plast

 


 

NÁŠ TIP

 

UNIKÁTNY VÝCVIKOVÝ OBOJOK PROTI ŠTEKANIU

 

obojok proti štekaniu

 

Spoznajte kvalitný obojok proti štekaniu, ktorý odnaučí vášho psa sústavnému štekaniu. Už žiadny nespokojní susedia, žiadne budenie v noci či nervozita z ustavične štekajúceho psíka.

 

 

SVIETIACI OBOJOK PRE PSA

 

svietiaci obojok pre psa

 

Nestresujte sa tým, že sa vám váš štvornohý miláčik stratí na prechádzke v temnom parku - kúpte mu svietiaci LED obojokObojok spoľahlivo ochráni vášho psa alebo mačku pred nepozornosťou vodičov. Navyše budete mať vášho štvornohého miláčika vždy na očiach. Vďaka dobrej svietivosti bude s týmto obojkom vidieť vášho psa až do vzdialenosti 400 metrov.  

 

 

UNIKÁTNE ŠPORTOVÉ BEŽECKÉ VODÍTKO

 

vodítko na behanie so psom - bežecké vodítko

 

Kvalitné vodítko na behanie so psom je jedinečná pomôcka pre každého športovca. Vďaka špeciálnej elastickej časti sa vodítko postupne napne tak, aby nedochádzalo k trhaniu, ťahaniu či zraneniam. Je dostatočne dlhé a pohodlné na používanie. Je určené na behanie, jazdu na bicykli, turistiku, vychádzky a iné príležitosti.

 

 

UNIKÁTNY ODPUDZOVAČ NA OBOJOK PROTI KLIEŠŤOM A BLCHÁM PRE MAČKY AJ PSOV

 

odpudzovač na bojok proti kliešťom a blchám pre mačky aj psov

 

Spoznajte tento výkonný odpudzovač, ktorý funguje ako dokonalý odpudzovač kliešťov a bĺch. Môžete ho pripevniť k akémukoľvek obojku a je určený pre všetkých psov aj mačky.

 

 

ELEKTRICKÝ VÝCVIKOVÝ OBOJOK PRE PSA

 

elektrický výcvikový obojok pre psa

 

Využite tento senzačný elektrický výcvikový obojok pre psa, ktorý je určený na spoľahlivý a efektívny tréning a výcvik vášho psa. Dosiahnete vynikajúce výsledky rýchlo a jednoducho.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: