DESAŤBALENIE - Kvalitné hroty proti vtákom - plastové +DOPRAVA ZDARMA

Kód: DB20321558
ZADARMOZADARMO
hroty proti vtakom
€55,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tieto kvalitné hroty proti vtákom, ktoré fungujú ako dokonalá mechanická zábrana pred holubmi, škorcami, drozdami, lastovičkami a ďalšími vtákmi. Pomáhajú aj proti kunám, mačkám a iným nežiaducim návštevníkom.

Hroty vďaka ideálnym rozmerom môžete používať na balkóny, rímsy, strechy, zábradlia, komíny a iné plochy. Najefektívnejšie riešenie na ochranu pred vtákmi, a vtačím trusom.

Inštalácia hrotov je jednoduchá a zvládne ju každý. Môžete ich nalepiť na požadované miesto alebo pripevniť skrutkami či klincami.  

Najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby sú zárukou maximálnej životnosti a funkčnosti produktu. Hroty sú pevné, odolné voči UV žiareniu aj poveternostným vplyvom. 

Je to tak účinné, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiadúcimi návštevníkmi. 


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 2-balenie ultrazvukového odpudzovača vtákov za zvýhodnenú cenu.

Pozrite si tiež dalšie účinné plašiče a odpudzovače na rôzne druhy zvierat a hmyzu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNE HROTY PROTI VTÁKOM

Hroty proti vtákom sa rozvetvujú a vyčnievajú tak aby znemožňovali pristátie vtáctva alebo jeho pohyb po chránenej oblasti. Vtáky sa cítia nepohodlne a tak opúšťajú chránený objekt. Už žiadne vtáčie hniezda a neporiadok z vtáčích výkalov, ktoré môžu vážne poškodiť váš majetok. Tieto účinné hroty Vám s tým pomôžu.

Pôsobia ako vizuálny a fyzický odstrašujúci prostriedok, ktorý neumožňuje zvieratám prístup do určitej krytej oblasti. Hroty znemožňujú vtákom pristáť. Tieto hrozivo vyzerajúce zábrany proti vtákom tiež zabraňujú zlodejom a iným votrelcom v lezení na vaše ploty.

 

 unikatne-hroty-proti-vtakom

 

OCHRÁNTE VÁŠ MAJETOK

Vtáky sú jedny z najkrajších tvorov na planéte, ale môžu spôsobiť problémy, keď za sebou zanechajú hniezda a trus s prenosnými chorobami a ektoparazitmi. Trus vtákov môže spôsobiť koróziu stavebných materiálov. Vtáčie hniezda môžu upchať odtoky a žľaby. Vtáčie hroty sú účinným riešením na odstránenie týchto problémov.

 

VYUŽIJETE ICH KDEKOĽVEK

Tieto hroty proti vtákom sú prakticky neviditeľné a pri správnej inštalácii splývajú s takmer všetkými budovami, plotmi a inými objektmi. Vďaka tomu ich môžete inštalovať doslova kdekoľvek na fasádu domov, strechy, odkvapy, ploty, komíny, poštové schránky, garáže, krovy, balkóny a iné.

 

 jedinecne-hroty-proti-vtakom

 

VHODNÉ PRE VŠETKY DRUHY VTÁKOV

Tieto robustné hroty sú ideálne na odstrašovanie všetkých vtákov. Sú vhodné pre holuby, lastovičky, sýkorky, vrany, drozdy, škorce, pre veľké vtáky a malé vtáky. Efektívne fungujú aj pre zvieratá ako sú kuny a mačky.

 

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Hroty proti vtákom sa inštalujú mimoriadne jednoducho a pohodlne a ich inštaláciu zvládne každý. Môžete ich prilepiť na požadované miesto alebo pripevniť pomocou skrutiek či klincov. V porovnaní s inými produktmi na odstrašenie vtákov tieto hroty nevyžadujú žiadnu údržbu, čo je nákladovo efektívne. Inštalujte na suchý a čistý povrch.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti vtákom boli použité najkvalitnejšie materiály a špeciálny dizajn, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Flexibilný hrot je vyrobený z prvotriedneho materiálu a pri vystavení poveternostným vplyvom nehrdzavie ani neoslabuje alebo nezanecháva na vašom pozemku nepekné škvrny.  

hroty-proti-vtakom 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Výška hrotov: 2 cm
  • Počet hrotov: 92 ks / 50 cm
  • Rozmery lamely: dĺžka 50 cm , šírka 4,5 cm
  • Chránená šírka jedného modulu: 4,5 cm
  • Farebná štruktúra odolná proti zafarbeniu a UV lúčom
  • Farba: černá, hnědá. Expedujeme podľa skladovej dostupnosti

   

NÁŠ TIP

ULTRAZVUKOVÝ ODPUDZOVAČ VTÁKOV S MODRÝM SVETLOM

37067_odpudzovac-vtakov

Spoznajte tento výkonný ultrazvukový plašič, ktorý funguje ako dokonalý odpudzovač holubov, škorcov, drozdov, lastovičiek a ďalších vtákov. Za pomoci modernej technológie ultrazvukových signálov a špeciálneho modrého svetla s premenlivou frekvenciou bezhlučne a netoxicky odpudzuje vtáky.

 

 

REFLEXNÉ PÁSKY PROTI VTÁKOM

38906_specialne-jedinecne-reflexne-pasky

Vyskúšajte špeciálne reflexné pásky proti lastovičkám, holubom, vrabcom, škorcom a iným vtákom a poľahky si ochránite úrodu vo vašej záhrade.

 

 

PLAŠIČ VTÁKOV SOKOL - MAKETA DRAVCA

38375-2_maketa-dravca-plasic-vtakov

Účinná ochrana proti vtáctvu plastový sokol funguje ako odpudzovač holubov, škorcov, drozdov, lastovičiek a ďalších vtákov. Plašič vtáctva a holubov funguje na báze prirodzených inštinktov vtáctva, pretože sokol je ich prirodzeným nepriateľom. 

 

 

ZVUKOVÝ PLAŠIČ VTÁKOV S IMITÁCIOU DRAVCOV

41510-1_zvukovy-plasic-vtakov-s-imitaciou-dravcov

Zvukový plašič vtákov je úžasnou pomôckou pre tých, ktorí potrebujú udržať vtákov mimo svojho dvora či záhrady. Už sa viac nemusíte pozerať na zničenú úrodu, ani na znečistený lak vášho auta. 

 

 

KVALITNÁ SIEŤ PROTI VTÁKOM - OCHRANNÁ

37022-3_kvalitna-siet-proti-vtakom

Spoznajte tieto kvalitné sieťky proti vtáctvu ktoré fungujú ako dokonalá mechanická zábrana pred holubmi, škorcami, drozdami, lastovičkami a ďalších vtákmi.

 

 

PRAKTICKÉ HROTY PROTI VTÁKOM

37385-10_unikatne-hroty 

Spoznajte tieto kvalitné hroty proti vtákom, ktoré fungujú ako dokonalá mechanická zábrana pred holubmi, škorcami, drozdami, lastovičkami a ďalšími vtákmi. Pomáhajú aj proti kunám, mačkám a iným nežiaducim návštevníkom.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: