DVOJBALENIE - Unikátne svietiace kamene 200 ks

Kód: DA58689904
€19,98 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tieto unikátne svietiace kamene, ktoré sú vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý cez deň pohlcuje svetlo a v noci žiariIch hrany sú mierne leštené, maximálne bezpečné a bezrizikové. Sú netoxické takže ich môžete využiť aj v akváriu.

Môžete ich využiť na nevšedné oživenie vašej záhrady, ako dekoráciu na vašej skalke, podsvietenie chodníka, dekorácia do črepníkov, kvetináčov, a iné. Možnosti sú nekonečné.

Svietiace kamene pôsobia v tme naozaj mysticky a určite sa vám budú páčiť.  Zároveň prekvapia svojou dlhou svietivosťou, ktorá hravo prekročí 8 hodín. Ozdobte vašu záhradu a vdýchnite jej nádych jedinečnosti.


 

NÁŠ TIP 

Tu nájdete výhodné 4-balenie svietiacich kameňov 400ks kde dostanete DOPRAVU ZDARMA.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

NÁDHERNÉ SVIETIACE KAMIENKY

Tieto špeciálne kamene  cez deň absorbujú svetlenú energiu a večer úchvatne žiaria. Kamienky vďaka svojim fluorescenčným vlastnostiam odhaľujú nádhernú žiaru, ktorá pôsobí úžasným dojmom. Čas osvetlenia bude primeraný expozičnému času v súlade s javom fluorescencie. Kamene sú odolné voči poveternostným podmienkam.

 

 unikatne-svietiace-kamene

 

JEDINEČNÁ DEKORÁCIA

Možnosti využitia týchto kameňov sú  nekonečné. Môžete si s nimi spestriť záhradu, vyskladať ich pre cestičke, okolo kvetov,  skrášliť skalku a ináč ozvláštniť váš exteriér. Pridajte nočné kúzlo do akejkoľvek japonskej skalky, kvetinových záhonov, jazierok alebo krajinotvorných objektov. Môžete ich využívať aj v interiéry, v kvetináčoch, vo vázach ale môžete ich vložiť aj do akvária.

 

DLHOTRVAJÚCI SVIETIACI ÚČINOK

Tieto ozdobné kamienky svietiace v tme je možné nabíjať pod akýmkoľvek svetlom, aby poskytli 1,5 hodiny farebného a intenzívneho žiarenia, ktoré sa časom jemne rozptýli. Nepretržité jemné svetlo až 8 hodín.

 

SKVELÉ DARČEKY PRE DETI

Deti si zamilujú použitie svietiacich kameňov na skrášlenie detskej izby alebo na vytváranie rôznych svietiacich obrazcov. Zábavný a vzdelávací spôsob, ako predstaviť deťom pojem fotoluminiscencia.

 

 jedinecne-svietiace-kamene

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DIZAJN

Pri výrobe kameňov boli použité najkvalitnejšie materiály, čo je zárukou ich výnimočnej funkčnosti a životnosti.  Ich hrany sú zabrúsené tak aby boli maximálne bezpečné. Sú netoxické, preto ich môžete používať aj v akváriu.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov
  • Pre vonkajšie a vnútorné použitie
  • Svietia v tme
  • Nevyžadujú elektrickú energiu
  • V balení cca 100 ks
  • Rozmery kameňov cca 2 až 3 cm
  • Farba biela, zelená alebo modrá. Expedujeme podľa skladovej dostupnosti.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: