DVOJBALENIE - Jedinečný lapač hmyzu - žiarovka proti komárom a muchám

Kód: DA52259522
€27,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Balenie obsahuje 2x lapač hmyzu

Spoznajte tento výkonný lapač hmyzu žiarovku, ktorá Vám pomôže zbaviť sa otravného hmyzu. Je vhodná na komáre, muchy ale aj iný lietajúci či lezúci hmyz.

Za pomoci modernej technológie špeciálneho 365 NM svetla priláka hmyz a ľahkým dotykom ho nadobro zlikviduje. Zariadenie bezhlučne a netoxicky ochráni váš byt či dom.

Jedinečný patentovaný dizajn zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti, dospelých, mačky, psy a iné domáce zvieratá. Je to tak účinné, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiaducimi návštevníkmi. Hodí sa do bytov, domov, pivníc, internátov, garáží, na terasy a všade, kde využívate klasickú žiarovku so závitom E27.

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na ochranu vašej domácnosti. Špeciálna technológia je jednou z najúčinnejších a úplne bezpečných možností ako sa zbaviť nežiaducich komárov, múch a iného hmyzu. 


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 3-balenie žiarovky proti hmyzu ku ktorému získate DOPRAVU ZDARMA. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE ÚČINNÝ LAPAČ KOMÁROV, MÚCH A HMYZU

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými komármi raz a navždy? Chcete sa zbaviť dotieravých múch v domácnosti či na terase? Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s dotieravým hmyzom. Tento jedinečný lapač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný.

  • Ničí otravný hmyz a zároveň osvetľuje okolie
  • Jednoduchá inštalácia a manipulácia
  • Vhodné do všetkých lámp so závitom E27
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Pre komáre, muchy, lietajúci aj lezúci hmyz

 

 ziarovka-proti-mucham

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odstránenia hmyzu z vášho domova. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ktoré škodia vášmu zdraviu. Jednoducho zamontujte túto žiarovku do štandardnej E27 objímky na a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných škodcov z vášho domu! Za pomoci modernej UV technológie a elektriny bezhlučne a netoxicky dokáže ochrániť Vás a váš domov. Zároveň príjemne osvetlí miestnosti či terasu.

 

AKO FUNGUJE ŽIAROVKA PROTI KOMÁROM A HMYZU

Tento jedinečný lapač využíva najmodernejšiu technológiu modrého 365 NM svetla vďaka ktorej vábi hmyz.  Vďaka tejto technológii hmyz priletí k žiarovke. Tento je potom vo vysokonapäťovej klietke eliminovaný a vypadáva zo svietidla von. Pomôcť s čistením môže tiež priložený štetec.

 

AKO SA LAPAČ POUŽÍVA

Manipulácia s týmto lapačom je mimoriadne jednoduchá a pohodlná. Žiarovku postačuje zamontovať do objímky a zapnúť osvetlenie, čím sa automaticky uvedie do činnosti.

 

 ziarovka-proti-komarom-a-mucham

KDE UMIESTNIŤ LAPAČ

Lapač hmyzu umiestnite kdekoľvek do interiérových a exteriérových priestorov ktoré potrebujete ochrániť a disponujú objímkou E27. Je ideálny na terasy, do  pivníc, na povaly, do garáží, kuchýň, izieb, kancelárií, skladov, internátov a všade, kde si potrebujete poradiť s dotieravým hmyzom.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tejto žiarovky proti hmyzu boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný dizajn, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že lapač vám vydrží. Navyše, vyzerá moderne a štýlovo, a preto sa hodí do každej miestnosti, kancelárii či spálne.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: