Účinná plácačka na hmyz

Kód: DS36013043
€11,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte jedinečnú elektrickú plácačku – hmyzí paralyzér. Perfektný nástroj na odstránenie všetkých nežiaducich tvorov. Či už ide o komáre, muchy, motýle, osi, pavúky a iný hmyz, môžete sa spoľahnúť že táto plácačka si s nimi hravo poradí.

Stačí malý dotyk a elektrická plácačka vyšle impulz, ktorý vás navždy zbaví nežiadúceho hmyzu. Okrem toho, že je nesmierne efektívna je  aj maximálne bezpečná pre ľudí, či zvieratá. Navyše hmyzu sa stačí zľahka dotknúť a máte po starostiach. Už žiadne fľaky po rozpučenom hmyze na stenách, či nábytku.

Navyše vás udrží v bezpečnej a pohodlnej vzdialenosti. Jedinečný patentovaný design zabezpečí, že vám žiadny hmyz neunikne.  Je to tak rýchle, jednoduché a pohodlné. Hodí sa do bytov, domov, pivníc, interiérov aj exteriérov. Má nesmierne praktické využitie aj na stanovačke, grilovačke a iných aktivitách.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

ZBAVTE SA HMYZU ÚČINNE A ŠETRNE

Táto jedinečná plácačka je mimoriadne účinná no zároveň šetrná k nábytku stenám. Nemusíte sa obávať fľakov po rozpučenom hmyze, ktoré môžu poškodiť steny alebo váš nábytok. Zapína sa pomocou tlačidla na rukoväti rakety a vydáva elektrický náboj. Ihneď ako sa dotknete alebo len trošičku zavadíte výpletom o hmyz, tak dostane ranu elektrickým prúdom a máte od neho pokoj.

 

placacka-na-hmyz_1

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odstránenia hmyzu z vášho domova. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ktoré škodia vášmu zdraviu. S touto plácačkou to hravo zvládnete.

 

PREČO POUŽÍVAŤ ELEKTRICKÚ PLÁCAČKU NA HMYZ?

Tento jedinečný prístroj Vám pomôže s neželanými návštevníkmi v dome a byte. Dlhá tyč pre bezpečnú manipuláciu a jedinečný design, s ktorým vám už žiadny hmyz neunikne. Je neskutočne efektívny, precízny a rýchly. Tieto vlastnosti z neho robia najobľúbenejšiu plácačku.

 

AKO SA LAPAČ POUŽÍVA

Ak chcete nabrať hmyz, postupujte takto: Stlačte rukoväť tak, aby sa štetiny otvorili, otvorené štetiny umiestnite nad hmyz a uvolnite rukoväť tak, aby sa štetiny zatvorili. Ak chcete hmyz vypustiť von, stačí opäť stlačiť rukoväť, aby sa štetiny znovu otvorili. Je to také ľahké a účinné.

 

 elektricka-placacka-na-hmyz

 

NA AKÝKOĽVEK DRUH HMYZU

Využitie tejto plácačky je nesmierne široké. Môžete ju použiť na pavúky, včely, motýle, muchy, komáre, ovady a rôzne iné druhy lietajúceho a lezúceho hmyzu. Hmyzu vás rýchlo a pohodlne zbaví elektrošok. Zároveň je použitie dokonale bezpečné.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti hmyzu boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že plácačka vám vydrží. Pálka je navyše vybavená spínacím tlačidlom na rukoväti.

 

Veľkosť pálky: 46 x 17 cm

Napájanie: 2x AA batérie

Ilustračné video:


 

NÁŠ TIP

 

EXCELENTNÝ STOLNÝ VENTILÁTOR NA ODPUDZOVANIE HMYZU

 

stolný ventilátor na odpudzovanie hmyzu

 

Spoznajte tento jedinečný stolný ventilátor na odpudzovanie hmyzu bez chemikálií, vďaka ktorému si užijete stolovanie a oddych bez otravných múch, či komárov. Odpudzovač funguje rovnako dobre v interiéri aj v exteriéri.

 

 

PROFESIONÁLNY ODPUDZOVAČ KOMÁROV A HMYZU

 

odpudzovač komárov a hmyzu

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje komáre a iný hmyz.

 

 

EFEKTÍVNY ODPUDZOVAČ ÔS V PODOBE OSIEHO HNIEZDA

odpudzovač ôs - imitácia osieho hniezda

Doprajte si príjemné posedenie a relax na svojej terase bez otravných ôs. Imitácia osieho hniezda funguje ako odpudzovač a môžete ho využiť skutočne kdekoľvek, pri grilovačke, pikniku či v kempe.

 

 

VYNIKAJÚCA ELEKTRICKÁ PASCA NA MUCHY A OVOCNÉ MUŠKY

 

elektrická pasca na muchy

 

Vyskúšajte túto dokonalo účinnú elektrickú pascu na muchy, vďaka ktorej sa zbavíte múch a ovocných mušiek efektívne, pohodlne a veľmi rýchlo.

 

 

VYNIKAJÚCA PASCA NA LIETAJÚCI HMYZ: MUCHY, OSY, SRŠNE

 

pasca na muchy, osy, sršne a iný lietajúci hmyz

 

Spoznajte túto účinnú pascu na muchy, osy, sršne a iný lietajúci hmyz, ktorá vám zabezpečí relax vonku bez nepríjemného hmyzu. Na návnadu naláka hmyz dovnútra pasce a tak vás už viac nebude môcť uštipnúť.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: