DVOJBALENIE - Výkonný odpudzovač pavúkov a hmyzu

Kód: DA87137481
€53,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

 Balenie obsahuje 2 odpudzovače pavúkov

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje pavúky a iný hmyz.

Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky ochráni veľkú plochu. Signály ovplyvňujú nervový systém pavúkov a hmyzu. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne, čo vedie k opusteniu priestorov.

Jedinečný patentovaný design zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti, dospelých, mačky, psy a iné domáce zvieratá. Je to tak účinné, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiaducimi návštevníkmi. Hodí sa do bytov, domov, pivníc, internátov, garáží a všade kde je klasická zásuvka.

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na ochranu vašej domácnosti. Špeciálna sonická technológia je jednou z najúčinnejších a úplne bezpečných možností ako sa zbaviť nežiaducich pavúkov alebo hmyzu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ PAVÚKOV A HMYZU

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými pavúkmi raz a navždy? Chcete sa zbaviť dotieravých pavúkov v pivnici či na povale? Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže. Tento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný.

  • Ultrazvuková sonická technológia
  • Zmeňte svoj domov na silové pole odpudzujúce škodcov
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Pre pavúky a iný hmyz

 

 profesionalny-odpudzovac-pavukov

 

AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ PAVÚKOV

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu sonických frekvenčných signálov, ktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť veľkú plochu.

Signály ovplyvňujú nervový systém hmyzu. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Po niekoľkých dňoch škodce opustia tento priestor.

Frekvenčné signály sú nepočuteľné ľuďom, psom a mačkám a nie je na nich preukázaný žiadny negatívny účinok. Neprodukuje žiadne známe rušenie, ktoré by bolo nebezpečné pre okolité el. prístroje. 

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odstránenia pavúkov a hmyzu z vášho domova. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ktoré škodia vášmu zdraviu. Jednoducho pripojte túto elektronickú jednotku do štandardnej elektrickej zásuvky a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných škodcov z vášho domu! Za pomoci modernej technológie OSZI.10.0 TECHNOLOGY pulzujúci intervalový spínač (technológia oscilujúcich frekvencií) zabráni tomu aby si pavúky na zvuk zvykli.

 

 odpudzovac-pavukov--a-hmyzu

 

AKO SA ODPUDZOVAČ POUŽÍVA

Prístroj postačuje zasunúť do elektrickej zásuvky, čím sa automaticky uvedie do činnosti. Trvalo a ekologicky udržateľným spôsobom chráni vašu domácnosť.

 

KDE UMIESTNIŤ PLAŠIČ

Plašič umiestnite kdekoľvek do interiérových priestorov ktoré potrebujete ochrániť. Je ideálny do pivníc, na povaly, do garáží, kuchýň, izieb, kancelárií, skladov, internátov a všade, kde si potrebujete poradiť s pavúkmi či hmyzom. Zariadenie zapojte do zásuvky tak, aby  mu neprekážali, skrine, závesy či iný nábytok

 

NA AKÝKOĽVEK DRUH PAVÚKOV

Využitie tohto elektrického odpudzovača je nesmierne široké. Využijete ho v boji proti všetkým druhom pavúkov a iného hmyzu. Vydáva sonické signály, ktoré sú nepríjemné zvlášť pre pavúky.

 

 unikatny-odpudzovac-pavukov

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti pavúkom a hmyzu boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že odpudzovač vám vydrží

 

 TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • LED indikátor
  • Intervalový poplach
  • Ekologický, neškodný pre ľudí
  • 3 sek. ON / 3 sek. OFF
  • Čierna farba

 

Návod na použitie: Odpudzovač pavúkov SK-CZ


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: