DVOJBALENIE - Praktický zberač lístia a trávy

Kód: DA51616166
€33,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte vynikajúci zberač lístia a trávy uľahčite si prácu v záhrade i v predzáhradke. Pohodlne a bezpečne odstránite kopy lístia i ostatného záhradného odpadu.

Praktický zberač lístia má po stranách úchytky, čo zabezpečí ľahkú manipuláciu, ale aj ochranu vašich rúk. Nebudete sa musieť zelene chytať priamo rukami.

Vďaka svojim kompaktným rozmerom je ideálny pre ručné použitie. Tvar zárezov pozdĺž jednej strany pripomínajúci hrable uľahčí zber aj posledných zvyškov lístia, či trávy z kopy.

Vďaka kvalitnému materiálu, z ktorého je zberač trávy vyrobený, je zaručená jeho dlhá životnosť.


 

NÁŠ TIP

Pre efektívnejší zber lístia a trávy vám nesmie chýbať náš praktický záhradný kôš - vak na lístie.

Pozrite si ďalšie praktické doplnky a pomôcky do záhrady.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PRAKTICKÝ ZBERAČ LÍSTIA A TRÁVY

Aj vy máte radi záhradu nádherne upravenú? Niekedy však finálne práce ako vynášanie lístia, trávy či buriny býva tá večne odkladaná práca „na  potom“.

S použitím praktického zberača lístia to už nebude žiaden problém. Uchopíte naraz omnoho viac lístia, či iného záhradného odpadu, než by ste to zvládli len rukami. Výsledky svojej práce budete vidieť okamžite. Špeciálne, ak pri práci použijete vynikajúci rozkladací vak na trávu a lístieNÁJDETE TU.

 

 zberac-listia-a-travy

 

IDEÁLNY PRE KAŽDÚ SEZÓNU

Tento úžasný ručný zberač lístia a trávy je ideálny pre použitie v každej sezóne počas roka. Na jar vám napríklad pomôže s odstraňovaním suchej vyhrabanej trávy z trávnika, v lete s pokosenou trávou, či vytrhanou burinou zo záhrady a na jeseň s opadaným lístím. Je to vynikajúci praktický príručný pomocník do záhrady.

 

ĽAHKO UMÝVATEĽNÝ

V prípade, že sa vám pri práci s mokrou zeleňou zberač lístia zašpiní, nie je to žiaden problém. Vďaka kvalitnému materiálu ho jednoducho umyjete vodou a necháte vysušiť. Bude okamžite čistý a pripravený na ďalšie použitie.

 

S POHODLNÝMI ÚCHYTKAMI

Senzačný a neuveriteľne praktický zberač lístia má na bokoch úchytky, čo umožňuje pohodlnú manipuláciu. Prácu so zberačom lístia zvládnu dokonca aj deti a mládež. Vynášanie lístia zo záhrady s touto netradičnou pomôckou sa môže stať zábavou.

Zapojte deti do záhradných prác. Keď nahádžu lístie pomocou špeciálneho zberača lístia napríklad do kompostéra, bude to pre nich jedinečná, praktická a zábavná environmentálna výchova.  

 

 jedinecny-zberac-listia

 

CHRÁNI VAŠE RUKY

Vaše ruky zostanú pri zbieraní lístia, pokosenej trávy, či iného odpadu v záhrade vďaka použitiu skvelého zberača lístia chránené. Nemusíte sa báť porezania, ani poškrabnutia a ani nečistôt.

 

ODOLNÝ MATERIÁL

Tento vynikajúci zberač trávy je vyrobený z kvalitných materiálov tak, aby sa pri bežnej práci v záhrade nezničil. Bude vám slúžiť veľa rokov.

 

KOMPAKTNÝ DIZAJN

Perfektný ručný zberač lístia, trávy a ostatného odpadu zo záhrady vás očarí svojim kompaktným dizajnom.

S rozmermi 34 x 25 cm a vďaka úchytkám sa s ním úchvatne ľahko manipuluje. Navyše má pozdĺž jednej strany výrezy, pripomínajúce zuby hrablí. To samozrejme ohromne uľahčí naberanie zelene zo zeme a odstránenie aj posledných listov z trávy.

 

 zberac-travy-a-listia

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 34 x 25 cm
  • Farba: tmavo zelená
  • Na upratovacie práce v záhrade
  • S pohodlnými rukoväťami
  • Odolný voči rozbitiu

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: